Doktor Bilgileri

Dr. Perihan Çam Ray
PERİHAN ÇAM RAY (Adana Çocuk Psikiyatrisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor PERİHAN ÇAM RAY (Adana Çocuk Psikiyatrisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. PERİHAN ÇAM RAY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. PERİHAN ÇAM RAY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor PERİHAN ÇAM RAY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor PERİHAN ÇAM RAY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor PERİHAN ÇAM RAY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor PERİHAN ÇAM RAY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor PERİHAN ÇAM RAY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.PERİHAN,  ÇAM,  RAY,   AdanaPERİHAN ÇAM RAY Muayene ÜcretiPERİHAN ÇAM RAY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerPERİHAN ÇAM RAY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriPERİHAN ÇAM RAY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarPERİHAN ÇAM RAY Hakkında BilgiYorumlarPERİHAN ÇAM RAY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiPERİHAN ÇAM RAY HakkındaPERİHAN ÇAM RAY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıPERİHAN ÇAM RAY ÖzgeçmişiPERİHAN ÇAM RAY RandevuPERİHAN ÇAM RAY MuayenehanePERİHAN ÇAM RAY Muayene ÜcretiPERİHAN ÇAM RAY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraPERİHAN ÇAM RAY BulGetirPERİHAN ÇAM RAY NeredeCep NoPERİHAN ÇAM RAY UzmanıPERİHAN ÇAM RAY Özel MuayenePERİHAN ÇAM RAY NumarasıPERİHAN ÇAM RAY Nerede ÇalışıyorPERİHAN ÇAM RAY GörevliUzmanlıkAilePERİHAN ÇAM RAY ŞikayetPERİHAN ÇAM RAY ÖneriPERİHAN ÇAM RAY EleştiriHastalıklarıYorumlarPERİHAN ÇAM RAY KimdirSekreterHemşirePERİHAN ÇAM RAY Yeni BilgileriPERİHAN ÇAM RAY Hakkında BilgiCerrahHekimPERİHAN ÇAM RAY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikPERİHAN ÇAM RAY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviPERİHAN ÇAM RAY Doğum TarihiİrtibatPERİHAN ÇAM RAY Tedavi OlanlarSağlıkPERİHAN ÇAM RAY ÖzgeçmişPERİHAN ÇAM RAY BiyografiCerrahisiPERİHAN ÇAM RAY DoktordurPERİHAN ÇAM RAY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıPERİHAN ÇAM RAY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirPERİHAN ÇAM RAY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukPsikiyatrisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,823 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır