Doktor Bilgileri

Dr. Kubilay Yüzüncü
KUBİLAY YÜZÜNCÜ (Samsun Üroloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KUBİLAY YÜZÜNCÜ (Samsun Üroloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. KUBİLAY YÜZÜNCÜ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. KUBİLAY YÜZÜNCÜ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KUBİLAY YÜZÜNCÜ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KUBİLAY YÜZÜNCÜ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KUBİLAY YÜZÜNCÜ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KUBİLAY YÜZÜNCÜ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KUBİLAY YÜZÜNCÜ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.KUBİLAY,  YÜZÜNCÜ,   SamsunKUBİLAY YÜZÜNCÜ Muayene ÜcretiKUBİLAY YÜZÜNCÜ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKUBİLAY YÜZÜNCÜ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKUBİLAY YÜZÜNCÜ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKUBİLAY YÜZÜNCÜ Hakkında BilgiYorumlarKUBİLAY YÜZÜNCÜ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKUBİLAY YÜZÜNCÜ HakkındaKUBİLAY YÜZÜNCÜ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKUBİLAY YÜZÜNCÜ ÖzgeçmişiKUBİLAY YÜZÜNCÜ RandevuKUBİLAY YÜZÜNCÜ MuayenehaneKUBİLAY YÜZÜNCÜ Muayene ÜcretiKUBİLAY YÜZÜNCÜ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKUBİLAY YÜZÜNCÜ BulGetirKUBİLAY YÜZÜNCÜ NeredeCep NoKUBİLAY YÜZÜNCÜ UzmanıKUBİLAY YÜZÜNCÜ Özel MuayeneKUBİLAY YÜZÜNCÜ NumarasıKUBİLAY YÜZÜNCÜ Nerede ÇalışıyorKUBİLAY YÜZÜNCÜ GörevliUzmanlıkAileKUBİLAY YÜZÜNCÜ ŞikayetKUBİLAY YÜZÜNCÜ ÖneriKUBİLAY YÜZÜNCÜ EleştiriHastalıklarıYorumlarKUBİLAY YÜZÜNCÜ KimdirSekreterHemşireKUBİLAY YÜZÜNCÜ Yeni BilgileriKUBİLAY YÜZÜNCÜ Hakkında BilgiCerrahHekimKUBİLAY YÜZÜNCÜ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKUBİLAY YÜZÜNCÜ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKUBİLAY YÜZÜNCÜ Doğum TarihiİrtibatKUBİLAY YÜZÜNCÜ Tedavi OlanlarSağlıkKUBİLAY YÜZÜNCÜ ÖzgeçmişKUBİLAY YÜZÜNCÜ BiyografiCerrahisiKUBİLAY YÜZÜNCÜ DoktordurKUBİLAY YÜZÜNCÜ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKUBİLAY YÜZÜNCÜ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKUBİLAY YÜZÜNCÜ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜrolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Samsun / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39,424 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır