Doktor Bilgileri

Dr. İpek Süzer
İPEK SÜZER (Adana Çocuk Psikiyatrisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İPEK SÜZER (Adana Çocuk Psikiyatrisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İPEK SÜZER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İPEK SÜZER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İPEK SÜZER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İPEK SÜZER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İPEK SÜZER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İPEK SÜZER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İPEK SÜZER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İPEK,  SÜZER,   AdanaİPEK SÜZER Muayene ÜcretiİPEK SÜZER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİPEK SÜZER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİPEK SÜZER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİPEK SÜZER Hakkında BilgiYorumlarİPEK SÜZER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİPEK SÜZER HakkındaİPEK SÜZER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİPEK SÜZER ÖzgeçmişiİPEK SÜZER RandevuİPEK SÜZER MuayenehaneİPEK SÜZER Muayene ÜcretiİPEK SÜZER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİPEK SÜZER BulGetirİPEK SÜZER NeredeCep NoİPEK SÜZER UzmanıİPEK SÜZER Özel MuayeneİPEK SÜZER NumarasıİPEK SÜZER Nerede ÇalışıyorİPEK SÜZER GörevliUzmanlıkAileİPEK SÜZER ŞikayetİPEK SÜZER ÖneriİPEK SÜZER EleştiriHastalıklarıYorumlarİPEK SÜZER KimdirSekreterHemşireİPEK SÜZER Yeni BilgileriİPEK SÜZER Hakkında BilgiCerrahHekimİPEK SÜZER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİPEK SÜZER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİPEK SÜZER Doğum TarihiİrtibatİPEK SÜZER Tedavi OlanlarSağlıkİPEK SÜZER ÖzgeçmişİPEK SÜZER BiyografiCerrahisiİPEK SÜZER DoktordurİPEK SÜZER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİPEK SÜZER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİPEK SÜZER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukPsikiyatrisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,639 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır