Doktor Bilgileri

Dr. Abdurrahman Akbaş
ABDURRAHMAN AKBAŞ (Samsun Nöroloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ABDURRAHMAN AKBAŞ (Samsun Nöroloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ABDURRAHMAN AKBAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ABDURRAHMAN AKBAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ABDURRAHMAN AKBAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ABDURRAHMAN AKBAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ABDURRAHMAN AKBAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ABDURRAHMAN AKBAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ABDURRAHMAN AKBAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ABDURRAHMAN,  AKBAŞ,   SamsunABDURRAHMAN AKBAŞ Muayene ÜcretiABDURRAHMAN AKBAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerABDURRAHMAN AKBAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriABDURRAHMAN AKBAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarABDURRAHMAN AKBAŞ Hakkında BilgiYorumlarABDURRAHMAN AKBAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiABDURRAHMAN AKBAŞ HakkındaABDURRAHMAN AKBAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıABDURRAHMAN AKBAŞ ÖzgeçmişiABDURRAHMAN AKBAŞ RandevuABDURRAHMAN AKBAŞ MuayenehaneABDURRAHMAN AKBAŞ Muayene ÜcretiABDURRAHMAN AKBAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraABDURRAHMAN AKBAŞ BulGetirABDURRAHMAN AKBAŞ NeredeCep NoABDURRAHMAN AKBAŞ UzmanıABDURRAHMAN AKBAŞ Özel MuayeneABDURRAHMAN AKBAŞ NumarasıABDURRAHMAN AKBAŞ Nerede ÇalışıyorABDURRAHMAN AKBAŞ GörevliUzmanlıkAileABDURRAHMAN AKBAŞ ŞikayetABDURRAHMAN AKBAŞ ÖneriABDURRAHMAN AKBAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarABDURRAHMAN AKBAŞ KimdirSekreterHemşireABDURRAHMAN AKBAŞ Yeni BilgileriABDURRAHMAN AKBAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimABDURRAHMAN AKBAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikABDURRAHMAN AKBAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviABDURRAHMAN AKBAŞ Doğum TarihiİrtibatABDURRAHMAN AKBAŞ Tedavi OlanlarSağlıkABDURRAHMAN AKBAŞ ÖzgeçmişABDURRAHMAN AKBAŞ BiyografiCerrahisiABDURRAHMAN AKBAŞ DoktordurABDURRAHMAN AKBAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıABDURRAHMAN AKBAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirABDURRAHMAN AKBAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirNörolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Samsun / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 106,356 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır