Doktor Bilgileri

Dt. Cem HarbalIoğlu
Cem Harbalıoğlu (Samsun Ağız CerrahıDiş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Cem Harbalıoğlu (Samsun Ağız CerrahıDiş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Cem Harbalıoğlu hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Cem Harbalıoğlu iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Cem Harbalıoğlu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Cem Harbalıoğlu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Cem Harbalıoğlu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Cem Harbalıoğlu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Cem Harbalıoğlu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Cem,  Harbalıoğlu,   SamsunCem Harbalıoğlu Muayene ÜcretiCem Harbalıoğlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCem Harbalıoğlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCem Harbalıoğlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCem Harbalıoğlu Hakkında BilgiYorumlarCem Harbalıoğlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCem Harbalıoğlu HakkındaCem Harbalıoğlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCem Harbalıoğlu ÖzgeçmişiCem Harbalıoğlu RandevuCem Harbalıoğlu MuayenehaneCem Harbalıoğlu Muayene ÜcretiCem Harbalıoğlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCem Harbalıoğlu BulGetirCem Harbalıoğlu NeredeCep NoCem Harbalıoğlu UzmanıCem Harbalıoğlu Özel MuayeneCem Harbalıoğlu NumarasıCem Harbalıoğlu Nerede ÇalışıyorCem Harbalıoğlu GörevliUzmanlıkAileCem Harbalıoğlu ŞikayetCem Harbalıoğlu ÖneriCem Harbalıoğlu EleştiriHastalıklarıYorumlarCem Harbalıoğlu KimdirSekreterHemşireCem Harbalıoğlu Yeni BilgileriCem Harbalıoğlu Hakkında BilgiCerrahHekimCem Harbalıoğlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCem Harbalıoğlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCem Harbalıoğlu Doğum TarihiİrtibatCem Harbalıoğlu Tedavi OlanlarSağlıkCem Harbalıoğlu ÖzgeçmişCem Harbalıoğlu BiyografiCerrahisiCem Harbalıoğlu DoktordurCem Harbalıoğlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCem Harbalıoğlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCem Harbalıoğlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAğızCerrahıDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Samsun / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,385 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır