Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ganiye Begül Küpeli
GANİYE BEGÜL KÜPELİ (Adana Çocuk Onkolojisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GANİYE BEGÜL KÜPELİ (Adana Çocuk Onkolojisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. GANİYE BEGÜL KÜPELİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. GANİYE BEGÜL KÜPELİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GANİYE BEGÜL KÜPELİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GANİYE BEGÜL KÜPELİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GANİYE BEGÜL KÜPELİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GANİYE BEGÜL KÜPELİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GANİYE BEGÜL KÜPELİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.GANİYE,  BEGÜL,  KÜPELİ,   AdanaGANİYE BEGÜL KÜPELİ Muayene ÜcretiGANİYE BEGÜL KÜPELİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGANİYE BEGÜL KÜPELİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGANİYE BEGÜL KÜPELİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGANİYE BEGÜL KÜPELİ Hakkında BilgiYorumlarGANİYE BEGÜL KÜPELİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGANİYE BEGÜL KÜPELİ HakkındaGANİYE BEGÜL KÜPELİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGANİYE BEGÜL KÜPELİ ÖzgeçmişiGANİYE BEGÜL KÜPELİ RandevuGANİYE BEGÜL KÜPELİ MuayenehaneGANİYE BEGÜL KÜPELİ Muayene ÜcretiGANİYE BEGÜL KÜPELİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGANİYE BEGÜL KÜPELİ BulGetirGANİYE BEGÜL KÜPELİ NeredeCep NoGANİYE BEGÜL KÜPELİ UzmanıGANİYE BEGÜL KÜPELİ Özel MuayeneGANİYE BEGÜL KÜPELİ NumarasıGANİYE BEGÜL KÜPELİ Nerede ÇalışıyorGANİYE BEGÜL KÜPELİ GörevliUzmanlıkAileGANİYE BEGÜL KÜPELİ ŞikayetGANİYE BEGÜL KÜPELİ ÖneriGANİYE BEGÜL KÜPELİ EleştiriHastalıklarıYorumlarGANİYE BEGÜL KÜPELİ KimdirSekreterHemşireGANİYE BEGÜL KÜPELİ Yeni BilgileriGANİYE BEGÜL KÜPELİ Hakkında BilgiCerrahHekimGANİYE BEGÜL KÜPELİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGANİYE BEGÜL KÜPELİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGANİYE BEGÜL KÜPELİ Doğum TarihiİrtibatGANİYE BEGÜL KÜPELİ Tedavi OlanlarSağlıkGANİYE BEGÜL KÜPELİ ÖzgeçmişGANİYE BEGÜL KÜPELİ BiyografiCerrahisiGANİYE BEGÜL KÜPELİ DoktordurGANİYE BEGÜL KÜPELİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGANİYE BEGÜL KÜPELİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGANİYE BEGÜL KÜPELİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukOnkolojisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 52,374 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır