Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ayşe Mecit Erbay
AYŞE MECİT ERBAY (Adana Çocuk Onkolojisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞE MECİT ERBAY (Adana Çocuk Onkolojisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. AYŞE MECİT ERBAY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. AYŞE MECİT ERBAY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞE MECİT ERBAY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞE MECİT ERBAY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞE MECİT ERBAY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞE MECİT ERBAY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞE MECİT ERBAY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.AYŞE,  MECİT,  ERBAY,   AdanaAYŞE MECİT ERBAY Muayene ÜcretiAYŞE MECİT ERBAY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞE MECİT ERBAY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞE MECİT ERBAY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞE MECİT ERBAY Hakkında BilgiYorumlarAYŞE MECİT ERBAY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞE MECİT ERBAY HakkındaAYŞE MECİT ERBAY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞE MECİT ERBAY ÖzgeçmişiAYŞE MECİT ERBAY RandevuAYŞE MECİT ERBAY MuayenehaneAYŞE MECİT ERBAY Muayene ÜcretiAYŞE MECİT ERBAY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞE MECİT ERBAY BulGetirAYŞE MECİT ERBAY NeredeCep NoAYŞE MECİT ERBAY UzmanıAYŞE MECİT ERBAY Özel MuayeneAYŞE MECİT ERBAY NumarasıAYŞE MECİT ERBAY Nerede ÇalışıyorAYŞE MECİT ERBAY GörevliUzmanlıkAileAYŞE MECİT ERBAY ŞikayetAYŞE MECİT ERBAY ÖneriAYŞE MECİT ERBAY EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞE MECİT ERBAY KimdirSekreterHemşireAYŞE MECİT ERBAY Yeni BilgileriAYŞE MECİT ERBAY Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞE MECİT ERBAY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞE MECİT ERBAY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞE MECİT ERBAY Doğum TarihiİrtibatAYŞE MECİT ERBAY Tedavi OlanlarSağlıkAYŞE MECİT ERBAY ÖzgeçmişAYŞE MECİT ERBAY BiyografiCerrahisiAYŞE MECİT ERBAY DoktordurAYŞE MECİT ERBAY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞE MECİT ERBAY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞE MECİT ERBAY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukOnkolojisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 44,166 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır