Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Atilla Tanyeli
ATİLLA TANYELİ (Adana Çocuk Onkolojisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ATİLLA TANYELİ (Adana Çocuk Onkolojisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. ATİLLA TANYELİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. ATİLLA TANYELİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ATİLLA TANYELİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ATİLLA TANYELİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ATİLLA TANYELİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ATİLLA TANYELİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ATİLLA TANYELİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.





TAGLAR: Prof.Dr.ATİLLA,  TANYELİ,   AdanaATİLLA TANYELİ Muayene ÜcretiATİLLA TANYELİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerATİLLA TANYELİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriATİLLA TANYELİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarATİLLA TANYELİ Hakkında BilgiYorumlarATİLLA TANYELİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiATİLLA TANYELİ HakkındaATİLLA TANYELİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıATİLLA TANYELİ ÖzgeçmişiATİLLA TANYELİ RandevuATİLLA TANYELİ MuayenehaneATİLLA TANYELİ Muayene ÜcretiATİLLA TANYELİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraATİLLA TANYELİ BulGetirATİLLA TANYELİ NeredeCep NoATİLLA TANYELİ UzmanıATİLLA TANYELİ Özel MuayeneATİLLA TANYELİ NumarasıATİLLA TANYELİ Nerede ÇalışıyorATİLLA TANYELİ GörevliUzmanlıkAileATİLLA TANYELİ ŞikayetATİLLA TANYELİ ÖneriATİLLA TANYELİ EleştiriHastalıklarıYorumlarATİLLA TANYELİ KimdirSekreterHemşireATİLLA TANYELİ Yeni BilgileriATİLLA TANYELİ Hakkında BilgiCerrahHekimATİLLA TANYELİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikATİLLA TANYELİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviATİLLA TANYELİ Doğum TarihiİrtibatATİLLA TANYELİ Tedavi OlanlarSağlıkATİLLA TANYELİ ÖzgeçmişATİLLA TANYELİ BiyografiCerrahisiATİLLA TANYELİ DoktordurATİLLA TANYELİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıATİLLA TANYELİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirATİLLA TANYELİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukOnkolojisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 51,967 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.



Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır