Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İlknur Erol
İLKNUR EROL (Adana Çocuk Nörolojisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İLKNUR EROL (Adana Çocuk Nörolojisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İLKNUR EROL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İLKNUR EROL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İLKNUR EROL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İLKNUR EROL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İLKNUR EROL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İLKNUR EROL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İLKNUR EROL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İLKNUR,  EROL,   AdanaİLKNUR EROL Muayene ÜcretiİLKNUR EROL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİLKNUR EROL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİLKNUR EROL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİLKNUR EROL Hakkında BilgiYorumlarİLKNUR EROL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİLKNUR EROL HakkındaİLKNUR EROL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİLKNUR EROL ÖzgeçmişiİLKNUR EROL RandevuİLKNUR EROL MuayenehaneİLKNUR EROL Muayene ÜcretiİLKNUR EROL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİLKNUR EROL BulGetirİLKNUR EROL NeredeCep NoİLKNUR EROL UzmanıİLKNUR EROL Özel MuayeneİLKNUR EROL NumarasıİLKNUR EROL Nerede ÇalışıyorİLKNUR EROL GörevliUzmanlıkAileİLKNUR EROL ŞikayetİLKNUR EROL ÖneriİLKNUR EROL EleştiriHastalıklarıYorumlarİLKNUR EROL KimdirSekreterHemşireİLKNUR EROL Yeni BilgileriİLKNUR EROL Hakkında BilgiCerrahHekimİLKNUR EROL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİLKNUR EROL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİLKNUR EROL Doğum TarihiİrtibatİLKNUR EROL Tedavi OlanlarSağlıkİLKNUR EROL ÖzgeçmişİLKNUR EROL BiyografiCerrahisiİLKNUR EROL DoktordurİLKNUR EROL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİLKNUR EROL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİLKNUR EROL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukNörolojisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 63,373 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır