Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Şakir Altunbaşak
ŞAKİR ALTUNBAŞAK (Adana Çocuk Nörolojisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞAKİR ALTUNBAŞAK (Adana Çocuk Nörolojisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. ŞAKİR ALTUNBAŞAK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. ŞAKİR ALTUNBAŞAK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞAKİR ALTUNBAŞAK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞAKİR ALTUNBAŞAK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞAKİR ALTUNBAŞAK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞAKİR ALTUNBAŞAK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞAKİR ALTUNBAŞAK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.ŞAKİR,  ALTUNBAŞAK,   AdanaŞAKİR ALTUNBAŞAK Muayene ÜcretiŞAKİR ALTUNBAŞAK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞAKİR ALTUNBAŞAK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞAKİR ALTUNBAŞAK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞAKİR ALTUNBAŞAK Hakkında BilgiYorumlarŞAKİR ALTUNBAŞAK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞAKİR ALTUNBAŞAK HakkındaŞAKİR ALTUNBAŞAK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞAKİR ALTUNBAŞAK ÖzgeçmişiŞAKİR ALTUNBAŞAK RandevuŞAKİR ALTUNBAŞAK MuayenehaneŞAKİR ALTUNBAŞAK Muayene ÜcretiŞAKİR ALTUNBAŞAK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞAKİR ALTUNBAŞAK BulGetirŞAKİR ALTUNBAŞAK NeredeCep NoŞAKİR ALTUNBAŞAK UzmanıŞAKİR ALTUNBAŞAK Özel MuayeneŞAKİR ALTUNBAŞAK NumarasıŞAKİR ALTUNBAŞAK Nerede ÇalışıyorŞAKİR ALTUNBAŞAK GörevliUzmanlıkAileŞAKİR ALTUNBAŞAK ŞikayetŞAKİR ALTUNBAŞAK ÖneriŞAKİR ALTUNBAŞAK EleştiriHastalıklarıYorumlarŞAKİR ALTUNBAŞAK KimdirSekreterHemşireŞAKİR ALTUNBAŞAK Yeni BilgileriŞAKİR ALTUNBAŞAK Hakkında BilgiCerrahHekimŞAKİR ALTUNBAŞAK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞAKİR ALTUNBAŞAK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞAKİR ALTUNBAŞAK Doğum TarihiİrtibatŞAKİR ALTUNBAŞAK Tedavi OlanlarSağlıkŞAKİR ALTUNBAŞAK ÖzgeçmişŞAKİR ALTUNBAŞAK BiyografiCerrahisiŞAKİR ALTUNBAŞAK DoktordurŞAKİR ALTUNBAŞAK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞAKİR ALTUNBAŞAK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞAKİR ALTUNBAŞAK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukNörolojisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 110,568 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır