Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Özlem Hergüner
ÖZLEM HERGÜNER (Adana Çocuk Nörolojisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZLEM HERGÜNER (Adana Çocuk Nörolojisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. ÖZLEM HERGÜNER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. ÖZLEM HERGÜNER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZLEM HERGÜNER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZLEM HERGÜNER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZLEM HERGÜNER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZLEM HERGÜNER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZLEM HERGÜNER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.ÖZLEM,  HERGÜNER,   AdanaÖZLEM HERGÜNER Muayene ÜcretiÖZLEM HERGÜNER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZLEM HERGÜNER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZLEM HERGÜNER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZLEM HERGÜNER Hakkında BilgiYorumlarÖZLEM HERGÜNER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZLEM HERGÜNER HakkındaÖZLEM HERGÜNER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZLEM HERGÜNER ÖzgeçmişiÖZLEM HERGÜNER RandevuÖZLEM HERGÜNER MuayenehaneÖZLEM HERGÜNER Muayene ÜcretiÖZLEM HERGÜNER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZLEM HERGÜNER BulGetirÖZLEM HERGÜNER NeredeCep NoÖZLEM HERGÜNER UzmanıÖZLEM HERGÜNER Özel MuayeneÖZLEM HERGÜNER NumarasıÖZLEM HERGÜNER Nerede ÇalışıyorÖZLEM HERGÜNER GörevliUzmanlıkAileÖZLEM HERGÜNER ŞikayetÖZLEM HERGÜNER ÖneriÖZLEM HERGÜNER EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZLEM HERGÜNER KimdirSekreterHemşireÖZLEM HERGÜNER Yeni BilgileriÖZLEM HERGÜNER Hakkında BilgiCerrahHekimÖZLEM HERGÜNER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZLEM HERGÜNER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZLEM HERGÜNER Doğum TarihiİrtibatÖZLEM HERGÜNER Tedavi OlanlarSağlıkÖZLEM HERGÜNER ÖzgeçmişÖZLEM HERGÜNER BiyografiCerrahisiÖZLEM HERGÜNER DoktordurÖZLEM HERGÜNER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZLEM HERGÜNER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZLEM HERGÜNER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukNörolojisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 45,838 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır