Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Gönül Parmaksiz
GÖNÜL PARMAKSIZ (Adana Çocuk Nefrolojisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÖNÜL PARMAKSIZ (Adana Çocuk Nefrolojisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. GÖNÜL PARMAKSIZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. GÖNÜL PARMAKSIZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÖNÜL PARMAKSIZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÖNÜL PARMAKSIZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÖNÜL PARMAKSIZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÖNÜL PARMAKSIZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÖNÜL PARMAKSIZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.GÖNÜL,  PARMAKSIZ,   AdanaGÖNÜL PARMAKSIZ Muayene ÜcretiGÖNÜL PARMAKSIZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÖNÜL PARMAKSIZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÖNÜL PARMAKSIZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÖNÜL PARMAKSIZ Hakkında BilgiYorumlarGÖNÜL PARMAKSIZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÖNÜL PARMAKSIZ HakkındaGÖNÜL PARMAKSIZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÖNÜL PARMAKSIZ ÖzgeçmişiGÖNÜL PARMAKSIZ RandevuGÖNÜL PARMAKSIZ MuayenehaneGÖNÜL PARMAKSIZ Muayene ÜcretiGÖNÜL PARMAKSIZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÖNÜL PARMAKSIZ BulGetirGÖNÜL PARMAKSIZ NeredeCep NoGÖNÜL PARMAKSIZ UzmanıGÖNÜL PARMAKSIZ Özel MuayeneGÖNÜL PARMAKSIZ NumarasıGÖNÜL PARMAKSIZ Nerede ÇalışıyorGÖNÜL PARMAKSIZ GörevliUzmanlıkAileGÖNÜL PARMAKSIZ ŞikayetGÖNÜL PARMAKSIZ ÖneriGÖNÜL PARMAKSIZ EleştiriHastalıklarıYorumlarGÖNÜL PARMAKSIZ KimdirSekreterHemşireGÖNÜL PARMAKSIZ Yeni BilgileriGÖNÜL PARMAKSIZ Hakkında BilgiCerrahHekimGÖNÜL PARMAKSIZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÖNÜL PARMAKSIZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÖNÜL PARMAKSIZ Doğum TarihiİrtibatGÖNÜL PARMAKSIZ Tedavi OlanlarSağlıkGÖNÜL PARMAKSIZ ÖzgeçmişGÖNÜL PARMAKSIZ BiyografiCerrahisiGÖNÜL PARMAKSIZ DoktordurGÖNÜL PARMAKSIZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÖNÜL PARMAKSIZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÖNÜL PARMAKSIZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukNefrolojisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 78,826 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır