Doktor Bilgileri

Dr. Filiz Akan Murtaza
FİLİZ AKAN MURTAZA (Adana Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FİLİZ AKAN MURTAZA (Adana Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. FİLİZ AKAN MURTAZA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. FİLİZ AKAN MURTAZA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FİLİZ AKAN MURTAZA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FİLİZ AKAN MURTAZA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FİLİZ AKAN MURTAZA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FİLİZ AKAN MURTAZA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FİLİZ AKAN MURTAZA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.FİLİZ,  AKAN,  MURTAZA,   AdanaFİLİZ AKAN MURTAZA Muayene ÜcretiFİLİZ AKAN MURTAZA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFİLİZ AKAN MURTAZA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFİLİZ AKAN MURTAZA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFİLİZ AKAN MURTAZA Hakkında BilgiYorumlarFİLİZ AKAN MURTAZA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFİLİZ AKAN MURTAZA HakkındaFİLİZ AKAN MURTAZA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFİLİZ AKAN MURTAZA ÖzgeçmişiFİLİZ AKAN MURTAZA RandevuFİLİZ AKAN MURTAZA MuayenehaneFİLİZ AKAN MURTAZA Muayene ÜcretiFİLİZ AKAN MURTAZA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFİLİZ AKAN MURTAZA BulGetirFİLİZ AKAN MURTAZA NeredeCep NoFİLİZ AKAN MURTAZA UzmanıFİLİZ AKAN MURTAZA Özel MuayeneFİLİZ AKAN MURTAZA NumarasıFİLİZ AKAN MURTAZA Nerede ÇalışıyorFİLİZ AKAN MURTAZA GörevliUzmanlıkAileFİLİZ AKAN MURTAZA ŞikayetFİLİZ AKAN MURTAZA ÖneriFİLİZ AKAN MURTAZA EleştiriHastalıklarıYorumlarFİLİZ AKAN MURTAZA KimdirSekreterHemşireFİLİZ AKAN MURTAZA Yeni BilgileriFİLİZ AKAN MURTAZA Hakkında BilgiCerrahHekimFİLİZ AKAN MURTAZA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFİLİZ AKAN MURTAZA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFİLİZ AKAN MURTAZA Doğum TarihiİrtibatFİLİZ AKAN MURTAZA Tedavi OlanlarSağlıkFİLİZ AKAN MURTAZA ÖzgeçmişFİLİZ AKAN MURTAZA BiyografiCerrahisiFİLİZ AKAN MURTAZA DoktordurFİLİZ AKAN MURTAZA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFİLİZ AKAN MURTAZA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFİLİZ AKAN MURTAZA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,015 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır