Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Barbaros Şahin Karagün
BARBAROS ŞAHİN KARAGÜN (Adana Çocuk Hematolojisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BARBAROS ŞAHİN KARAGÜN (Adana Çocuk Hematolojisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. BARBAROS ŞAHİN KARAGÜN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. BARBAROS ŞAHİN KARAGÜN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BARBAROS ŞAHİN KARAGÜN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BARBAROS ŞAHİN KARAGÜN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BARBAROS ŞAHİN KARAGÜN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BARBAROS ŞAHİN KARAGÜN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BARBAROS ŞAHİN KARAGÜN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.BARBAROS,  ŞAHİN,  KARAGÜN,   AdanaBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN Muayene ÜcretiBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN Hakkında BilgiYorumlarBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN HakkındaBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN ÖzgeçmişiBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN RandevuBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN MuayenehaneBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN Muayene ÜcretiBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN BulGetirBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN NeredeCep NoBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN UzmanıBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN Özel MuayeneBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN NumarasıBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN Nerede ÇalışıyorBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN GörevliUzmanlıkAileBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN ŞikayetBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN ÖneriBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN EleştiriHastalıklarıYorumlarBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN KimdirSekreterHemşireBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN Yeni BilgileriBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN Hakkında BilgiCerrahHekimBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN Doğum TarihiİrtibatBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN Tedavi OlanlarSağlıkBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN ÖzgeçmişBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN BiyografiCerrahisiBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN DoktordurBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBARBAROS ŞAHİN KARAGÜN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHematolojisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,212 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır