Doktor Bilgileri

Dr. Fatma Nihan Gülden
Fatma Nihan GÜLDEN (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Fatma Nihan GÜLDEN (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Fatma Nihan GÜLDEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Fatma Nihan GÜLDEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Fatma Nihan GÜLDEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Fatma Nihan GÜLDEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Fatma Nihan GÜLDEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Fatma Nihan GÜLDEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Fatma Nihan GÜLDEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Fatma,  Nihan,  GÜLDEN,   AdanaFatma Nihan GÜLDEN Muayene ÜcretiFatma Nihan GÜLDEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFatma Nihan GÜLDEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFatma Nihan GÜLDEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFatma Nihan GÜLDEN Hakkında BilgiYorumlarFatma Nihan GÜLDEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFatma Nihan GÜLDEN HakkındaFatma Nihan GÜLDEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFatma Nihan GÜLDEN ÖzgeçmişiFatma Nihan GÜLDEN RandevuFatma Nihan GÜLDEN MuayenehaneFatma Nihan GÜLDEN Muayene ÜcretiFatma Nihan GÜLDEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFatma Nihan GÜLDEN BulGetirFatma Nihan GÜLDEN NeredeCep NoFatma Nihan GÜLDEN UzmanıFatma Nihan GÜLDEN Özel MuayeneFatma Nihan GÜLDEN NumarasıFatma Nihan GÜLDEN Nerede ÇalışıyorFatma Nihan GÜLDEN GörevliUzmanlıkAileFatma Nihan GÜLDEN ŞikayetFatma Nihan GÜLDEN ÖneriFatma Nihan GÜLDEN EleştiriHastalıklarıYorumlarFatma Nihan GÜLDEN KimdirSekreterHemşireFatma Nihan GÜLDEN Yeni BilgileriFatma Nihan GÜLDEN Hakkında BilgiCerrahHekimFatma Nihan GÜLDEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFatma Nihan GÜLDEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFatma Nihan GÜLDEN Doğum TarihiİrtibatFatma Nihan GÜLDEN Tedavi OlanlarSağlıkFatma Nihan GÜLDEN ÖzgeçmişFatma Nihan GÜLDEN BiyografiCerrahisiFatma Nihan GÜLDEN DoktordurFatma Nihan GÜLDEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFatma Nihan GÜLDEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFatma Nihan GÜLDEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 63,726 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır