Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Ali Bülent Antmen
ALİ BÜLENT ANTMEN (Adana Çocuk Hematolojisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALİ BÜLENT ANTMEN (Adana Çocuk Hematolojisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. ALİ BÜLENT ANTMEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. ALİ BÜLENT ANTMEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALİ BÜLENT ANTMEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALİ BÜLENT ANTMEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALİ BÜLENT ANTMEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALİ BÜLENT ANTMEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALİ BÜLENT ANTMEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.ALİ,  BÜLENT,  ANTMEN,   AdanaALİ BÜLENT ANTMEN Muayene ÜcretiALİ BÜLENT ANTMEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALİ BÜLENT ANTMEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALİ BÜLENT ANTMEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALİ BÜLENT ANTMEN Hakkında BilgiYorumlarALİ BÜLENT ANTMEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALİ BÜLENT ANTMEN HakkındaALİ BÜLENT ANTMEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALİ BÜLENT ANTMEN ÖzgeçmişiALİ BÜLENT ANTMEN RandevuALİ BÜLENT ANTMEN MuayenehaneALİ BÜLENT ANTMEN Muayene ÜcretiALİ BÜLENT ANTMEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALİ BÜLENT ANTMEN BulGetirALİ BÜLENT ANTMEN NeredeCep NoALİ BÜLENT ANTMEN UzmanıALİ BÜLENT ANTMEN Özel MuayeneALİ BÜLENT ANTMEN NumarasıALİ BÜLENT ANTMEN Nerede ÇalışıyorALİ BÜLENT ANTMEN GörevliUzmanlıkAileALİ BÜLENT ANTMEN ŞikayetALİ BÜLENT ANTMEN ÖneriALİ BÜLENT ANTMEN EleştiriHastalıklarıYorumlarALİ BÜLENT ANTMEN KimdirSekreterHemşireALİ BÜLENT ANTMEN Yeni BilgileriALİ BÜLENT ANTMEN Hakkında BilgiCerrahHekimALİ BÜLENT ANTMEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALİ BÜLENT ANTMEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALİ BÜLENT ANTMEN Doğum TarihiİrtibatALİ BÜLENT ANTMEN Tedavi OlanlarSağlıkALİ BÜLENT ANTMEN ÖzgeçmişALİ BÜLENT ANTMEN BiyografiCerrahisiALİ BÜLENT ANTMEN DoktordurALİ BÜLENT ANTMEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALİ BÜLENT ANTMEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALİ BÜLENT ANTMEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHematolojisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,349 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır