Doktor Bilgileri

Dr. Zeynep Canan Özdemir
ZEYNEP CANAN ÖZDEMİR (Adana Çocuk Hematolojisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZEYNEP CANAN ÖZDEMİR (Adana Çocuk Hematolojisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ZEYNEP CANAN ÖZDEMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ZEYNEP CANAN ÖZDEMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZEYNEP CANAN ÖZDEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZEYNEP CANAN ÖZDEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZEYNEP CANAN ÖZDEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZEYNEP CANAN ÖZDEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZEYNEP CANAN ÖZDEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ZEYNEP,  CANAN,  ÖZDEMİR,   AdanaZEYNEP CANAN ÖZDEMİR Muayene ÜcretiZEYNEP CANAN ÖZDEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZEYNEP CANAN ÖZDEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZEYNEP CANAN ÖZDEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZEYNEP CANAN ÖZDEMİR Hakkında BilgiYorumlarZEYNEP CANAN ÖZDEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZEYNEP CANAN ÖZDEMİR HakkındaZEYNEP CANAN ÖZDEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZEYNEP CANAN ÖZDEMİR ÖzgeçmişiZEYNEP CANAN ÖZDEMİR RandevuZEYNEP CANAN ÖZDEMİR MuayenehaneZEYNEP CANAN ÖZDEMİR Muayene ÜcretiZEYNEP CANAN ÖZDEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZEYNEP CANAN ÖZDEMİR BulGetirZEYNEP CANAN ÖZDEMİR NeredeCep NoZEYNEP CANAN ÖZDEMİR UzmanıZEYNEP CANAN ÖZDEMİR Özel MuayeneZEYNEP CANAN ÖZDEMİR NumarasıZEYNEP CANAN ÖZDEMİR Nerede ÇalışıyorZEYNEP CANAN ÖZDEMİR GörevliUzmanlıkAileZEYNEP CANAN ÖZDEMİR ŞikayetZEYNEP CANAN ÖZDEMİR ÖneriZEYNEP CANAN ÖZDEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarZEYNEP CANAN ÖZDEMİR KimdirSekreterHemşireZEYNEP CANAN ÖZDEMİR Yeni BilgileriZEYNEP CANAN ÖZDEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimZEYNEP CANAN ÖZDEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZEYNEP CANAN ÖZDEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZEYNEP CANAN ÖZDEMİR Doğum TarihiİrtibatZEYNEP CANAN ÖZDEMİR Tedavi OlanlarSağlıkZEYNEP CANAN ÖZDEMİR ÖzgeçmişZEYNEP CANAN ÖZDEMİR BiyografiCerrahisiZEYNEP CANAN ÖZDEMİR DoktordurZEYNEP CANAN ÖZDEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZEYNEP CANAN ÖZDEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZEYNEP CANAN ÖZDEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHematolojisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 45,869 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır