Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Hatice İlgen Şaşmaz
HATİCE İLGEN ŞAŞMAZ (Adana Çocuk Hematolojisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HATİCE İLGEN ŞAŞMAZ (Adana Çocuk Hematolojisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. HATİCE İLGEN ŞAŞMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. HATİCE İLGEN ŞAŞMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HATİCE İLGEN ŞAŞMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HATİCE İLGEN ŞAŞMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HATİCE İLGEN ŞAŞMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HATİCE İLGEN ŞAŞMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HATİCE İLGEN ŞAŞMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.HATİCE,  İLGEN,  ŞAŞMAZ,   AdanaHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ Muayene ÜcretiHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ Hakkında BilgiYorumlarHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ HakkındaHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ ÖzgeçmişiHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ RandevuHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ MuayenehaneHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ Muayene ÜcretiHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ BulGetirHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ NeredeCep NoHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ UzmanıHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ Özel MuayeneHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ NumarasıHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ Nerede ÇalışıyorHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ GörevliUzmanlıkAileHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ ŞikayetHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ ÖneriHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ KimdirSekreterHemşireHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ Yeni BilgileriHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ Doğum TarihiİrtibatHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ Tedavi OlanlarSağlıkHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ ÖzgeçmişHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ BiyografiCerrahisiHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ DoktordurHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHATİCE İLGEN ŞAŞMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHematolojisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 53,709 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır