Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Sevcan AlInç Erdem
Sevcan Alınç Erdem (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Sevcan Alınç Erdem (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. Sevcan Alınç Erdem hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. Sevcan Alınç Erdem iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Sevcan Alınç Erdem ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Sevcan Alınç Erdem ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Sevcan Alınç Erdem ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Sevcan Alınç Erdem ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Sevcan Alınç Erdem ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Sevcan,  Alınç,  Erdem,   AdanaSevcan Alınç Erdem Muayene ÜcretiSevcan Alınç Erdem Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSevcan Alınç Erdem Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSevcan Alınç Erdem ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSevcan Alınç Erdem Hakkında BilgiYorumlarSevcan Alınç Erdem KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSevcan Alınç Erdem HakkındaSevcan Alınç Erdem Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSevcan Alınç Erdem ÖzgeçmişiSevcan Alınç Erdem RandevuSevcan Alınç Erdem MuayenehaneSevcan Alınç Erdem Muayene ÜcretiSevcan Alınç Erdem ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSevcan Alınç Erdem BulGetirSevcan Alınç Erdem NeredeCep NoSevcan Alınç Erdem UzmanıSevcan Alınç Erdem Özel MuayeneSevcan Alınç Erdem NumarasıSevcan Alınç Erdem Nerede ÇalışıyorSevcan Alınç Erdem GörevliUzmanlıkAileSevcan Alınç Erdem ŞikayetSevcan Alınç Erdem ÖneriSevcan Alınç Erdem EleştiriHastalıklarıYorumlarSevcan Alınç Erdem KimdirSekreterHemşireSevcan Alınç Erdem Yeni BilgileriSevcan Alınç Erdem Hakkında BilgiCerrahHekimSevcan Alınç Erdem AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSevcan Alınç Erdem TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSevcan Alınç Erdem Doğum TarihiİrtibatSevcan Alınç Erdem Tedavi OlanlarSağlıkSevcan Alınç Erdem ÖzgeçmişSevcan Alınç Erdem BiyografiCerrahisiSevcan Alınç Erdem DoktordurSevcan Alınç Erdem Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSevcan Alınç Erdem TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSevcan Alınç Erdem Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 50,243 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır