Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Serap YIldIrmaz Türkmen
Serap Yıldırmaz Türkmen (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Serap Yıldırmaz Türkmen (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Serap Yıldırmaz Türkmen hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Serap Yıldırmaz Türkmen iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Serap Yıldırmaz Türkmen ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Serap Yıldırmaz Türkmen ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Serap Yıldırmaz Türkmen ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Serap Yıldırmaz Türkmen ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Serap Yıldırmaz Türkmen ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.





TAGLAR: Uzm.Dr.Serap,  Yıldırmaz,  Türkmen,   AdanaSerap Yıldırmaz Türkmen Muayene ÜcretiSerap Yıldırmaz Türkmen Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSerap Yıldırmaz Türkmen Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSerap Yıldırmaz Türkmen ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSerap Yıldırmaz Türkmen Hakkında BilgiYorumlarSerap Yıldırmaz Türkmen KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSerap Yıldırmaz Türkmen HakkındaSerap Yıldırmaz Türkmen Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSerap Yıldırmaz Türkmen ÖzgeçmişiSerap Yıldırmaz Türkmen RandevuSerap Yıldırmaz Türkmen MuayenehaneSerap Yıldırmaz Türkmen Muayene ÜcretiSerap Yıldırmaz Türkmen ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSerap Yıldırmaz Türkmen BulGetirSerap Yıldırmaz Türkmen NeredeCep NoSerap Yıldırmaz Türkmen UzmanıSerap Yıldırmaz Türkmen Özel MuayeneSerap Yıldırmaz Türkmen NumarasıSerap Yıldırmaz Türkmen Nerede ÇalışıyorSerap Yıldırmaz Türkmen GörevliUzmanlıkAileSerap Yıldırmaz Türkmen ŞikayetSerap Yıldırmaz Türkmen ÖneriSerap Yıldırmaz Türkmen EleştiriHastalıklarıYorumlarSerap Yıldırmaz Türkmen KimdirSekreterHemşireSerap Yıldırmaz Türkmen Yeni BilgileriSerap Yıldırmaz Türkmen Hakkında BilgiCerrahHekimSerap Yıldırmaz Türkmen AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSerap Yıldırmaz Türkmen TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSerap Yıldırmaz Türkmen Doğum TarihiİrtibatSerap Yıldırmaz Türkmen Tedavi OlanlarSağlıkSerap Yıldırmaz Türkmen ÖzgeçmişSerap Yıldırmaz Türkmen BiyografiCerrahisiSerap Yıldırmaz Türkmen DoktordurSerap Yıldırmaz Türkmen Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSerap Yıldırmaz Türkmen TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSerap Yıldırmaz Türkmen Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,724 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.



Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır