Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Özgü Suna Celiloğlu
Özgü Suna Celiloğlu (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Özgü Suna Celiloğlu (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Özgü Suna Celiloğlu hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Özgü Suna Celiloğlu iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Özgü Suna Celiloğlu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Özgü Suna Celiloğlu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Özgü Suna Celiloğlu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Özgü Suna Celiloğlu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Özgü Suna Celiloğlu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Özgü,  Suna,  Celiloğlu,   AdanaÖzgü Suna Celiloğlu Muayene ÜcretiÖzgü Suna Celiloğlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖzgü Suna Celiloğlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖzgü Suna Celiloğlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖzgü Suna Celiloğlu Hakkında BilgiYorumlarÖzgü Suna Celiloğlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖzgü Suna Celiloğlu HakkındaÖzgü Suna Celiloğlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖzgü Suna Celiloğlu ÖzgeçmişiÖzgü Suna Celiloğlu RandevuÖzgü Suna Celiloğlu MuayenehaneÖzgü Suna Celiloğlu Muayene ÜcretiÖzgü Suna Celiloğlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖzgü Suna Celiloğlu BulGetirÖzgü Suna Celiloğlu NeredeCep NoÖzgü Suna Celiloğlu UzmanıÖzgü Suna Celiloğlu Özel MuayeneÖzgü Suna Celiloğlu NumarasıÖzgü Suna Celiloğlu Nerede ÇalışıyorÖzgü Suna Celiloğlu GörevliUzmanlıkAileÖzgü Suna Celiloğlu ŞikayetÖzgü Suna Celiloğlu ÖneriÖzgü Suna Celiloğlu EleştiriHastalıklarıYorumlarÖzgü Suna Celiloğlu KimdirSekreterHemşireÖzgü Suna Celiloğlu Yeni BilgileriÖzgü Suna Celiloğlu Hakkında BilgiCerrahHekimÖzgü Suna Celiloğlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖzgü Suna Celiloğlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖzgü Suna Celiloğlu Doğum TarihiİrtibatÖzgü Suna Celiloğlu Tedavi OlanlarSağlıkÖzgü Suna Celiloğlu ÖzgeçmişÖzgü Suna Celiloğlu BiyografiCerrahisiÖzgü Suna Celiloğlu DoktordurÖzgü Suna Celiloğlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖzgü Suna Celiloğlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖzgü Suna Celiloğlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,468 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır