Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mahmut Gökçe
MAHMUT GÖKÇE (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MAHMUT GÖKÇE (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MAHMUT GÖKÇE hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MAHMUT GÖKÇE iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MAHMUT GÖKÇE ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MAHMUT GÖKÇE ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MAHMUT GÖKÇE ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MAHMUT GÖKÇE ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MAHMUT GÖKÇE ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MAHMUT,  GÖKÇE,   AdanaMAHMUT GÖKÇE Muayene ÜcretiMAHMUT GÖKÇE Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMAHMUT GÖKÇE Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMAHMUT GÖKÇE ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMAHMUT GÖKÇE Hakkında BilgiYorumlarMAHMUT GÖKÇE KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMAHMUT GÖKÇE HakkındaMAHMUT GÖKÇE Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMAHMUT GÖKÇE ÖzgeçmişiMAHMUT GÖKÇE RandevuMAHMUT GÖKÇE MuayenehaneMAHMUT GÖKÇE Muayene ÜcretiMAHMUT GÖKÇE ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMAHMUT GÖKÇE BulGetirMAHMUT GÖKÇE NeredeCep NoMAHMUT GÖKÇE UzmanıMAHMUT GÖKÇE Özel MuayeneMAHMUT GÖKÇE NumarasıMAHMUT GÖKÇE Nerede ÇalışıyorMAHMUT GÖKÇE GörevliUzmanlıkAileMAHMUT GÖKÇE ŞikayetMAHMUT GÖKÇE ÖneriMAHMUT GÖKÇE EleştiriHastalıklarıYorumlarMAHMUT GÖKÇE KimdirSekreterHemşireMAHMUT GÖKÇE Yeni BilgileriMAHMUT GÖKÇE Hakkında BilgiCerrahHekimMAHMUT GÖKÇE AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMAHMUT GÖKÇE TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMAHMUT GÖKÇE Doğum TarihiİrtibatMAHMUT GÖKÇE Tedavi OlanlarSağlıkMAHMUT GÖKÇE ÖzgeçmişMAHMUT GÖKÇE BiyografiCerrahisiMAHMUT GÖKÇE DoktordurMAHMUT GÖKÇE Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMAHMUT GÖKÇE TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMAHMUT GÖKÇE Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,810 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır