Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. M.oğuz Canan
M.Oğuz Canan (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor M.Oğuz Canan (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. M.Oğuz Canan hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. M.Oğuz Canan iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor M.Oğuz Canan ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor M.Oğuz Canan ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor M.Oğuz Canan ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor M.Oğuz Canan ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor M.Oğuz Canan ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MOğuz,  Canan,   AdanaM.Oğuz Canan Muayene ÜcretiM.Oğuz Canan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerM.Oğuz Canan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriM.Oğuz Canan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarM.Oğuz Canan Hakkında BilgiYorumlarM.Oğuz Canan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiM.Oğuz Canan HakkındaM.Oğuz Canan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıM.Oğuz Canan ÖzgeçmişiM.Oğuz Canan RandevuM.Oğuz Canan MuayenehaneM.Oğuz Canan Muayene ÜcretiM.Oğuz Canan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraM.Oğuz Canan BulGetirM.Oğuz Canan NeredeCep NoM.Oğuz Canan UzmanıM.Oğuz Canan Özel MuayeneM.Oğuz Canan NumarasıM.Oğuz Canan Nerede ÇalışıyorM.Oğuz Canan GörevliUzmanlıkAileM.Oğuz Canan ŞikayetM.Oğuz Canan ÖneriM.Oğuz Canan EleştiriHastalıklarıYorumlarM.Oğuz Canan KimdirSekreterHemşireM.Oğuz Canan Yeni BilgileriM.Oğuz Canan Hakkında BilgiCerrahHekimM.Oğuz Canan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikM.Oğuz Canan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviM.Oğuz Canan Doğum TarihiİrtibatM.Oğuz Canan Tedavi OlanlarSağlıkM.Oğuz Canan ÖzgeçmişM.Oğuz Canan BiyografiCerrahisiM.Oğuz Canan DoktordurM.Oğuz Canan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıM.Oğuz Canan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirM.Oğuz Canan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,019 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır