Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Gülşah Duyuluer
GÜLŞAH DUYULUER (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜLŞAH DUYULUER (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. GÜLŞAH DUYULUER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. GÜLŞAH DUYULUER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜLŞAH DUYULUER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜLŞAH DUYULUER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜLŞAH DUYULUER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜLŞAH DUYULUER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜLŞAH DUYULUER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.GÜLŞAH,  DUYULUER,   AdanaGÜLŞAH DUYULUER Muayene ÜcretiGÜLŞAH DUYULUER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜLŞAH DUYULUER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜLŞAH DUYULUER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜLŞAH DUYULUER Hakkında BilgiYorumlarGÜLŞAH DUYULUER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜLŞAH DUYULUER HakkındaGÜLŞAH DUYULUER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜLŞAH DUYULUER ÖzgeçmişiGÜLŞAH DUYULUER RandevuGÜLŞAH DUYULUER MuayenehaneGÜLŞAH DUYULUER Muayene ÜcretiGÜLŞAH DUYULUER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜLŞAH DUYULUER BulGetirGÜLŞAH DUYULUER NeredeCep NoGÜLŞAH DUYULUER UzmanıGÜLŞAH DUYULUER Özel MuayeneGÜLŞAH DUYULUER NumarasıGÜLŞAH DUYULUER Nerede ÇalışıyorGÜLŞAH DUYULUER GörevliUzmanlıkAileGÜLŞAH DUYULUER ŞikayetGÜLŞAH DUYULUER ÖneriGÜLŞAH DUYULUER EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜLŞAH DUYULUER KimdirSekreterHemşireGÜLŞAH DUYULUER Yeni BilgileriGÜLŞAH DUYULUER Hakkında BilgiCerrahHekimGÜLŞAH DUYULUER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜLŞAH DUYULUER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜLŞAH DUYULUER Doğum TarihiİrtibatGÜLŞAH DUYULUER Tedavi OlanlarSağlıkGÜLŞAH DUYULUER ÖzgeçmişGÜLŞAH DUYULUER BiyografiCerrahisiGÜLŞAH DUYULUER DoktordurGÜLŞAH DUYULUER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜLŞAH DUYULUER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜLŞAH DUYULUER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,726 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır