Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Deniz İşIk Senan
Deniz Işık Senan (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Deniz Işık Senan (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Deniz Işık Senan hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Deniz Işık Senan iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Deniz Işık Senan ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Deniz Işık Senan ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Deniz Işık Senan ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Deniz Işık Senan ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Deniz Işık Senan ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Deniz,  Işık,  Senan,   AdanaDeniz Işık Senan Muayene ÜcretiDeniz Işık Senan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDeniz Işık Senan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDeniz Işık Senan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDeniz Işık Senan Hakkında BilgiYorumlarDeniz Işık Senan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDeniz Işık Senan HakkındaDeniz Işık Senan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDeniz Işık Senan ÖzgeçmişiDeniz Işık Senan RandevuDeniz Işık Senan MuayenehaneDeniz Işık Senan Muayene ÜcretiDeniz Işık Senan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDeniz Işık Senan BulGetirDeniz Işık Senan NeredeCep NoDeniz Işık Senan UzmanıDeniz Işık Senan Özel MuayeneDeniz Işık Senan NumarasıDeniz Işık Senan Nerede ÇalışıyorDeniz Işık Senan GörevliUzmanlıkAileDeniz Işık Senan ŞikayetDeniz Işık Senan ÖneriDeniz Işık Senan EleştiriHastalıklarıYorumlarDeniz Işık Senan KimdirSekreterHemşireDeniz Işık Senan Yeni BilgileriDeniz Işık Senan Hakkında BilgiCerrahHekimDeniz Işık Senan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDeniz Işık Senan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDeniz Işık Senan Doğum TarihiİrtibatDeniz Işık Senan Tedavi OlanlarSağlıkDeniz Işık Senan ÖzgeçmişDeniz Işık Senan BiyografiCerrahisiDeniz Işık Senan DoktordurDeniz Işık Senan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDeniz Işık Senan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDeniz Işık Senan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,634 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır