Doktor Bilgileri

Dr. Birsen Harma
BİRSEN HARMA (Malatya Çocuk Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BİRSEN HARMA (Malatya Çocuk Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BİRSEN HARMA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BİRSEN HARMA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BİRSEN HARMA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BİRSEN HARMA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BİRSEN HARMA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BİRSEN HARMA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BİRSEN HARMA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BİRSEN,  HARMA,   MalatyaBİRSEN HARMA Muayene ÜcretiBİRSEN HARMA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBİRSEN HARMA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBİRSEN HARMA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBİRSEN HARMA Hakkında BilgiYorumlarBİRSEN HARMA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBİRSEN HARMA HakkındaBİRSEN HARMA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBİRSEN HARMA ÖzgeçmişiBİRSEN HARMA RandevuBİRSEN HARMA MuayenehaneBİRSEN HARMA Muayene ÜcretiBİRSEN HARMA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBİRSEN HARMA BulGetirBİRSEN HARMA NeredeCep NoBİRSEN HARMA UzmanıBİRSEN HARMA Özel MuayeneBİRSEN HARMA NumarasıBİRSEN HARMA Nerede ÇalışıyorBİRSEN HARMA GörevliUzmanlıkAileBİRSEN HARMA ŞikayetBİRSEN HARMA ÖneriBİRSEN HARMA EleştiriHastalıklarıYorumlarBİRSEN HARMA KimdirSekreterHemşireBİRSEN HARMA Yeni BilgileriBİRSEN HARMA Hakkında BilgiCerrahHekimBİRSEN HARMA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBİRSEN HARMA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBİRSEN HARMA Doğum TarihiİrtibatBİRSEN HARMA Tedavi OlanlarSağlıkBİRSEN HARMA ÖzgeçmişBİRSEN HARMA BiyografiCerrahisiBİRSEN HARMA DoktordurBİRSEN HARMA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBİRSEN HARMA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBİRSEN HARMA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Malatya / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 14,180 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır