Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Buket KIlIçaslan
Buket Kılıçaslan (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Buket Kılıçaslan (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Buket Kılıçaslan hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Buket Kılıçaslan iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Buket Kılıçaslan ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Buket Kılıçaslan ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Buket Kılıçaslan ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Buket Kılıçaslan ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Buket Kılıçaslan ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Buket,  Kılıçaslan,   AdanaBuket Kılıçaslan Muayene ÜcretiBuket Kılıçaslan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBuket Kılıçaslan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBuket Kılıçaslan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBuket Kılıçaslan Hakkında BilgiYorumlarBuket Kılıçaslan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBuket Kılıçaslan HakkındaBuket Kılıçaslan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBuket Kılıçaslan ÖzgeçmişiBuket Kılıçaslan RandevuBuket Kılıçaslan MuayenehaneBuket Kılıçaslan Muayene ÜcretiBuket Kılıçaslan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBuket Kılıçaslan BulGetirBuket Kılıçaslan NeredeCep NoBuket Kılıçaslan UzmanıBuket Kılıçaslan Özel MuayeneBuket Kılıçaslan NumarasıBuket Kılıçaslan Nerede ÇalışıyorBuket Kılıçaslan GörevliUzmanlıkAileBuket Kılıçaslan ŞikayetBuket Kılıçaslan ÖneriBuket Kılıçaslan EleştiriHastalıklarıYorumlarBuket Kılıçaslan KimdirSekreterHemşireBuket Kılıçaslan Yeni BilgileriBuket Kılıçaslan Hakkında BilgiCerrahHekimBuket Kılıçaslan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBuket Kılıçaslan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBuket Kılıçaslan Doğum TarihiİrtibatBuket Kılıçaslan Tedavi OlanlarSağlıkBuket Kılıçaslan ÖzgeçmişBuket Kılıçaslan BiyografiCerrahisiBuket Kılıçaslan DoktordurBuket Kılıçaslan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBuket Kılıçaslan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBuket Kılıçaslan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 46,220 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır