Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Bilin Çetinkaya Çakmak
Bilin Çetinkaya Çakmak (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Bilin Çetinkaya Çakmak (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Bilin Çetinkaya Çakmak hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Bilin Çetinkaya Çakmak iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Bilin Çetinkaya Çakmak ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Bilin Çetinkaya Çakmak ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Bilin Çetinkaya Çakmak ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Bilin Çetinkaya Çakmak ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Bilin Çetinkaya Çakmak ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Bilin,  Çetinkaya,  Çakmak,   AdanaBilin Çetinkaya Çakmak Muayene ÜcretiBilin Çetinkaya Çakmak Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBilin Çetinkaya Çakmak Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBilin Çetinkaya Çakmak ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBilin Çetinkaya Çakmak Hakkında BilgiYorumlarBilin Çetinkaya Çakmak KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBilin Çetinkaya Çakmak HakkındaBilin Çetinkaya Çakmak Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBilin Çetinkaya Çakmak ÖzgeçmişiBilin Çetinkaya Çakmak RandevuBilin Çetinkaya Çakmak MuayenehaneBilin Çetinkaya Çakmak Muayene ÜcretiBilin Çetinkaya Çakmak ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBilin Çetinkaya Çakmak BulGetirBilin Çetinkaya Çakmak NeredeCep NoBilin Çetinkaya Çakmak UzmanıBilin Çetinkaya Çakmak Özel MuayeneBilin Çetinkaya Çakmak NumarasıBilin Çetinkaya Çakmak Nerede ÇalışıyorBilin Çetinkaya Çakmak GörevliUzmanlıkAileBilin Çetinkaya Çakmak ŞikayetBilin Çetinkaya Çakmak ÖneriBilin Çetinkaya Çakmak EleştiriHastalıklarıYorumlarBilin Çetinkaya Çakmak KimdirSekreterHemşireBilin Çetinkaya Çakmak Yeni BilgileriBilin Çetinkaya Çakmak Hakkında BilgiCerrahHekimBilin Çetinkaya Çakmak AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBilin Çetinkaya Çakmak TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBilin Çetinkaya Çakmak Doğum TarihiİrtibatBilin Çetinkaya Çakmak Tedavi OlanlarSağlıkBilin Çetinkaya Çakmak ÖzgeçmişBilin Çetinkaya Çakmak BiyografiCerrahisiBilin Çetinkaya Çakmak DoktordurBilin Çetinkaya Çakmak Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBilin Çetinkaya Çakmak TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBilin Çetinkaya Çakmak Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,302 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır