Doktor Bilgileri

Dr. Ebru Bahadir
EBRU BAHADIR (İstanbul Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EBRU BAHADIR (İstanbul Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. EBRU BAHADIR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. EBRU BAHADIR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EBRU BAHADIR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EBRU BAHADIR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EBRU BAHADIR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EBRU BAHADIR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EBRU BAHADIR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.





TAGLAR: Dr.EBRU,  BAHADIR,   İstanbulEBRU BAHADIR Muayene ÜcretiEBRU BAHADIR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEBRU BAHADIR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEBRU BAHADIR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEBRU BAHADIR Hakkında BilgiYorumlarEBRU BAHADIR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEBRU BAHADIR HakkındaEBRU BAHADIR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEBRU BAHADIR ÖzgeçmişiEBRU BAHADIR RandevuEBRU BAHADIR MuayenehaneEBRU BAHADIR Muayene ÜcretiEBRU BAHADIR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEBRU BAHADIR BulGetirEBRU BAHADIR NeredeCep NoEBRU BAHADIR UzmanıEBRU BAHADIR Özel MuayeneEBRU BAHADIR NumarasıEBRU BAHADIR Nerede ÇalışıyorEBRU BAHADIR GörevliUzmanlıkAileEBRU BAHADIR ŞikayetEBRU BAHADIR ÖneriEBRU BAHADIR EleştiriHastalıklarıYorumlarEBRU BAHADIR KimdirSekreterHemşireEBRU BAHADIR Yeni BilgileriEBRU BAHADIR Hakkında BilgiCerrahHekimEBRU BAHADIR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEBRU BAHADIR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEBRU BAHADIR Doğum TarihiİrtibatEBRU BAHADIR Tedavi OlanlarSağlıkEBRU BAHADIR ÖzgeçmişEBRU BAHADIR BiyografiCerrahisiEBRU BAHADIR DoktordurEBRU BAHADIR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEBRU BAHADIR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEBRU BAHADIR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,540 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.



Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır