Doktor Bilgileri

Prof.Dr. SadIk Emre Alhan
Sadık Emre Alhan (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Sadık Emre Alhan (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. Sadık Emre Alhan hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. Sadık Emre Alhan iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Sadık Emre Alhan ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Sadık Emre Alhan ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Sadık Emre Alhan ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Sadık Emre Alhan ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Sadık Emre Alhan ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Sadık,  Emre,  Alhan,   AdanaSadık Emre Alhan Muayene ÜcretiSadık Emre Alhan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSadık Emre Alhan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSadık Emre Alhan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSadık Emre Alhan Hakkında BilgiYorumlarSadık Emre Alhan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSadık Emre Alhan HakkındaSadık Emre Alhan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSadık Emre Alhan ÖzgeçmişiSadık Emre Alhan RandevuSadık Emre Alhan MuayenehaneSadık Emre Alhan Muayene ÜcretiSadık Emre Alhan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSadık Emre Alhan BulGetirSadık Emre Alhan NeredeCep NoSadık Emre Alhan UzmanıSadık Emre Alhan Özel MuayeneSadık Emre Alhan NumarasıSadık Emre Alhan Nerede ÇalışıyorSadık Emre Alhan GörevliUzmanlıkAileSadık Emre Alhan ŞikayetSadık Emre Alhan ÖneriSadık Emre Alhan EleştiriHastalıklarıYorumlarSadık Emre Alhan KimdirSekreterHemşireSadık Emre Alhan Yeni BilgileriSadık Emre Alhan Hakkında BilgiCerrahHekimSadık Emre Alhan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSadık Emre Alhan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSadık Emre Alhan Doğum TarihiİrtibatSadık Emre Alhan Tedavi OlanlarSağlıkSadık Emre Alhan ÖzgeçmişSadık Emre Alhan BiyografiCerrahisiSadık Emre Alhan DoktordurSadık Emre Alhan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSadık Emre Alhan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSadık Emre Alhan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 18,438 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır