Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Nazan Özbarlas
Nazan Özbarlas (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Nazan Özbarlas (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. Nazan Özbarlas hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. Nazan Özbarlas iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Nazan Özbarlas ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Nazan Özbarlas ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Nazan Özbarlas ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Nazan Özbarlas ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Nazan Özbarlas ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Nazan,  Özbarlas,   AdanaNazan Özbarlas Muayene ÜcretiNazan Özbarlas Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNazan Özbarlas Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNazan Özbarlas ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNazan Özbarlas Hakkında BilgiYorumlarNazan Özbarlas KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNazan Özbarlas HakkındaNazan Özbarlas Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNazan Özbarlas ÖzgeçmişiNazan Özbarlas RandevuNazan Özbarlas MuayenehaneNazan Özbarlas Muayene ÜcretiNazan Özbarlas ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNazan Özbarlas BulGetirNazan Özbarlas NeredeCep NoNazan Özbarlas UzmanıNazan Özbarlas Özel MuayeneNazan Özbarlas NumarasıNazan Özbarlas Nerede ÇalışıyorNazan Özbarlas GörevliUzmanlıkAileNazan Özbarlas ŞikayetNazan Özbarlas ÖneriNazan Özbarlas EleştiriHastalıklarıYorumlarNazan Özbarlas KimdirSekreterHemşireNazan Özbarlas Yeni BilgileriNazan Özbarlas Hakkında BilgiCerrahHekimNazan Özbarlas AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNazan Özbarlas TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNazan Özbarlas Doğum TarihiİrtibatNazan Özbarlas Tedavi OlanlarSağlıkNazan Özbarlas ÖzgeçmişNazan Özbarlas BiyografiCerrahisiNazan Özbarlas DoktordurNazan Özbarlas Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNazan Özbarlas TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNazan Özbarlas Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 76,910 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır