Doktor Bilgileri

Dr. Celal Türen
CELAL TÜREN (Adana Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CELAL TÜREN (Adana Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. CELAL TÜREN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. CELAL TÜREN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CELAL TÜREN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CELAL TÜREN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CELAL TÜREN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CELAL TÜREN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CELAL TÜREN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.CELAL,  TÜREN,   AdanaCELAL TÜREN Muayene ÜcretiCELAL TÜREN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCELAL TÜREN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCELAL TÜREN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCELAL TÜREN Hakkında BilgiYorumlarCELAL TÜREN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCELAL TÜREN HakkındaCELAL TÜREN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCELAL TÜREN ÖzgeçmişiCELAL TÜREN RandevuCELAL TÜREN MuayenehaneCELAL TÜREN Muayene ÜcretiCELAL TÜREN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCELAL TÜREN BulGetirCELAL TÜREN NeredeCep NoCELAL TÜREN UzmanıCELAL TÜREN Özel MuayeneCELAL TÜREN NumarasıCELAL TÜREN Nerede ÇalışıyorCELAL TÜREN GörevliUzmanlıkAileCELAL TÜREN ŞikayetCELAL TÜREN ÖneriCELAL TÜREN EleştiriHastalıklarıYorumlarCELAL TÜREN KimdirSekreterHemşireCELAL TÜREN Yeni BilgileriCELAL TÜREN Hakkında BilgiCerrahHekimCELAL TÜREN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCELAL TÜREN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCELAL TÜREN Doğum TarihiİrtibatCELAL TÜREN Tedavi OlanlarSağlıkCELAL TÜREN ÖzgeçmişCELAL TÜREN BiyografiCerrahisiCELAL TÜREN DoktordurCELAL TÜREN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCELAL TÜREN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCELAL TÜREN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Seyhan
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,089 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır