Doktor Bilgileri

Dr. Sevda Şekerci
Sevda Şekerci (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Sevda Şekerci (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Sevda Şekerci hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Sevda Şekerci iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Sevda Şekerci ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Sevda Şekerci ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Sevda Şekerci ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Sevda Şekerci ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Sevda Şekerci ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Sevda,  Şekerci,   AdanaSevda Şekerci Muayene ÜcretiSevda Şekerci Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSevda Şekerci Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSevda Şekerci ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSevda Şekerci Hakkında BilgiYorumlarSevda Şekerci KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSevda Şekerci HakkındaSevda Şekerci Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSevda Şekerci ÖzgeçmişiSevda Şekerci RandevuSevda Şekerci MuayenehaneSevda Şekerci Muayene ÜcretiSevda Şekerci ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSevda Şekerci BulGetirSevda Şekerci NeredeCep NoSevda Şekerci UzmanıSevda Şekerci Özel MuayeneSevda Şekerci NumarasıSevda Şekerci Nerede ÇalışıyorSevda Şekerci GörevliUzmanlıkAileSevda Şekerci ŞikayetSevda Şekerci ÖneriSevda Şekerci EleştiriHastalıklarıYorumlarSevda Şekerci KimdirSekreterHemşireSevda Şekerci Yeni BilgileriSevda Şekerci Hakkında BilgiCerrahHekimSevda Şekerci AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSevda Şekerci TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSevda Şekerci Doğum TarihiİrtibatSevda Şekerci Tedavi OlanlarSağlıkSevda Şekerci ÖzgeçmişSevda Şekerci BiyografiCerrahisiSevda Şekerci DoktordurSevda Şekerci Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSevda Şekerci TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSevda Şekerci Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,445 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır