Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Murat Serbest
MURAT SERBEST (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MURAT SERBEST (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MURAT SERBEST hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MURAT SERBEST iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MURAT SERBEST ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MURAT SERBEST ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MURAT SERBEST ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MURAT SERBEST ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MURAT SERBEST ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MURAT,  SERBEST,   AdanaMURAT SERBEST Muayene ÜcretiMURAT SERBEST Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMURAT SERBEST Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMURAT SERBEST ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMURAT SERBEST Hakkında BilgiYorumlarMURAT SERBEST KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMURAT SERBEST HakkındaMURAT SERBEST Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMURAT SERBEST ÖzgeçmişiMURAT SERBEST RandevuMURAT SERBEST MuayenehaneMURAT SERBEST Muayene ÜcretiMURAT SERBEST ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMURAT SERBEST BulGetirMURAT SERBEST NeredeCep NoMURAT SERBEST UzmanıMURAT SERBEST Özel MuayeneMURAT SERBEST NumarasıMURAT SERBEST Nerede ÇalışıyorMURAT SERBEST GörevliUzmanlıkAileMURAT SERBEST ŞikayetMURAT SERBEST ÖneriMURAT SERBEST EleştiriHastalıklarıYorumlarMURAT SERBEST KimdirSekreterHemşireMURAT SERBEST Yeni BilgileriMURAT SERBEST Hakkında BilgiCerrahHekimMURAT SERBEST AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMURAT SERBEST TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMURAT SERBEST Doğum TarihiİrtibatMURAT SERBEST Tedavi OlanlarSağlıkMURAT SERBEST ÖzgeçmişMURAT SERBEST BiyografiCerrahisiMURAT SERBEST DoktordurMURAT SERBEST Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMURAT SERBEST TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMURAT SERBEST Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 46,956 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır