Doktor Bilgileri

Dr. Bayram Adamhasan
BAYRAM ADAMHASAN (Adana Akademisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BAYRAM ADAMHASAN (Adana Akademisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BAYRAM ADAMHASAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BAYRAM ADAMHASAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BAYRAM ADAMHASAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BAYRAM ADAMHASAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BAYRAM ADAMHASAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BAYRAM ADAMHASAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BAYRAM ADAMHASAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BAYRAM,  ADAMHASAN,   AdanaBAYRAM ADAMHASAN Muayene ÜcretiBAYRAM ADAMHASAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBAYRAM ADAMHASAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBAYRAM ADAMHASAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBAYRAM ADAMHASAN Hakkında BilgiYorumlarBAYRAM ADAMHASAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBAYRAM ADAMHASAN HakkındaBAYRAM ADAMHASAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBAYRAM ADAMHASAN ÖzgeçmişiBAYRAM ADAMHASAN RandevuBAYRAM ADAMHASAN MuayenehaneBAYRAM ADAMHASAN Muayene ÜcretiBAYRAM ADAMHASAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBAYRAM ADAMHASAN BulGetirBAYRAM ADAMHASAN NeredeCep NoBAYRAM ADAMHASAN UzmanıBAYRAM ADAMHASAN Özel MuayeneBAYRAM ADAMHASAN NumarasıBAYRAM ADAMHASAN Nerede ÇalışıyorBAYRAM ADAMHASAN GörevliUzmanlıkAileBAYRAM ADAMHASAN ŞikayetBAYRAM ADAMHASAN ÖneriBAYRAM ADAMHASAN EleştiriHastalıklarıYorumlarBAYRAM ADAMHASAN KimdirSekreterHemşireBAYRAM ADAMHASAN Yeni BilgileriBAYRAM ADAMHASAN Hakkında BilgiCerrahHekimBAYRAM ADAMHASAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBAYRAM ADAMHASAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBAYRAM ADAMHASAN Doğum TarihiİrtibatBAYRAM ADAMHASAN Tedavi OlanlarSağlıkBAYRAM ADAMHASAN ÖzgeçmişBAYRAM ADAMHASAN BiyografiCerrahisiBAYRAM ADAMHASAN DoktordurBAYRAM ADAMHASAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBAYRAM ADAMHASAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBAYRAM ADAMHASAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAkademisyen-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,630 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır