Doktor Bilgileri

Dr. Mithat Büyükçelik
Mithat Büyükçelik (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mithat Büyükçelik (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Mithat Büyükçelik hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Mithat Büyükçelik iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mithat Büyükçelik ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mithat Büyükçelik ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mithat Büyükçelik ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mithat Büyükçelik ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mithat Büyükçelik ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Mithat,  Büyükçelik,   AdanaMithat Büyükçelik Muayene ÜcretiMithat Büyükçelik Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMithat Büyükçelik Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMithat Büyükçelik ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMithat Büyükçelik Hakkında BilgiYorumlarMithat Büyükçelik KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMithat Büyükçelik HakkındaMithat Büyükçelik Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMithat Büyükçelik ÖzgeçmişiMithat Büyükçelik RandevuMithat Büyükçelik MuayenehaneMithat Büyükçelik Muayene ÜcretiMithat Büyükçelik ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMithat Büyükçelik BulGetirMithat Büyükçelik NeredeCep NoMithat Büyükçelik UzmanıMithat Büyükçelik Özel MuayeneMithat Büyükçelik NumarasıMithat Büyükçelik Nerede ÇalışıyorMithat Büyükçelik GörevliUzmanlıkAileMithat Büyükçelik ŞikayetMithat Büyükçelik ÖneriMithat Büyükçelik EleştiriHastalıklarıYorumlarMithat Büyükçelik KimdirSekreterHemşireMithat Büyükçelik Yeni BilgileriMithat Büyükçelik Hakkında BilgiCerrahHekimMithat Büyükçelik AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMithat Büyükçelik TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMithat Büyükçelik Doğum TarihiİrtibatMithat Büyükçelik Tedavi OlanlarSağlıkMithat Büyükçelik ÖzgeçmişMithat Büyükçelik BiyografiCerrahisiMithat Büyükçelik DoktordurMithat Büyükçelik Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMithat Büyükçelik TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMithat Büyükçelik Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,168 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır