Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Öztürk
Mehmet Öztürk (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mehmet Öztürk (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Mehmet Öztürk hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Mehmet Öztürk iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mehmet Öztürk ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mehmet Öztürk ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mehmet Öztürk ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mehmet Öztürk ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mehmet Öztürk ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Mehmet,  Öztürk,   AdanaMehmet Öztürk Muayene ÜcretiMehmet Öztürk Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMehmet Öztürk Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMehmet Öztürk ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMehmet Öztürk Hakkında BilgiYorumlarMehmet Öztürk KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMehmet Öztürk HakkındaMehmet Öztürk Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMehmet Öztürk ÖzgeçmişiMehmet Öztürk RandevuMehmet Öztürk MuayenehaneMehmet Öztürk Muayene ÜcretiMehmet Öztürk ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMehmet Öztürk BulGetirMehmet Öztürk NeredeCep NoMehmet Öztürk UzmanıMehmet Öztürk Özel MuayeneMehmet Öztürk NumarasıMehmet Öztürk Nerede ÇalışıyorMehmet Öztürk GörevliUzmanlıkAileMehmet Öztürk ŞikayetMehmet Öztürk ÖneriMehmet Öztürk EleştiriHastalıklarıYorumlarMehmet Öztürk KimdirSekreterHemşireMehmet Öztürk Yeni BilgileriMehmet Öztürk Hakkında BilgiCerrahHekimMehmet Öztürk AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMehmet Öztürk TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMehmet Öztürk Doğum TarihiİrtibatMehmet Öztürk Tedavi OlanlarSağlıkMehmet Öztürk ÖzgeçmişMehmet Öztürk BiyografiCerrahisiMehmet Öztürk DoktordurMehmet Öztürk Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMehmet Öztürk TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMehmet Öztürk Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 83,402 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır