Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Fatma Budak
FATMA BUDAK (Kocaeli Tibbi Mikrobiyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FATMA BUDAK (Kocaeli Tibbi Mikrobiyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. FATMA BUDAK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. FATMA BUDAK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FATMA BUDAK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FATMA BUDAK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FATMA BUDAK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FATMA BUDAK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FATMA BUDAK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.FATMA,  BUDAK,   KocaeliFATMA BUDAK Muayene ÜcretiFATMA BUDAK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFATMA BUDAK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFATMA BUDAK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFATMA BUDAK Hakkında BilgiYorumlarFATMA BUDAK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFATMA BUDAK HakkındaFATMA BUDAK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFATMA BUDAK ÖzgeçmişiFATMA BUDAK RandevuFATMA BUDAK MuayenehaneFATMA BUDAK Muayene ÜcretiFATMA BUDAK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFATMA BUDAK BulGetirFATMA BUDAK NeredeCep NoFATMA BUDAK UzmanıFATMA BUDAK Özel MuayeneFATMA BUDAK NumarasıFATMA BUDAK Nerede ÇalışıyorFATMA BUDAK GörevliUzmanlıkAileFATMA BUDAK ŞikayetFATMA BUDAK ÖneriFATMA BUDAK EleştiriHastalıklarıYorumlarFATMA BUDAK KimdirSekreterHemşireFATMA BUDAK Yeni BilgileriFATMA BUDAK Hakkında BilgiCerrahHekimFATMA BUDAK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFATMA BUDAK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFATMA BUDAK Doğum TarihiİrtibatFATMA BUDAK Tedavi OlanlarSağlıkFATMA BUDAK ÖzgeçmişFATMA BUDAK BiyografiCerrahisiFATMA BUDAK DoktordurFATMA BUDAK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFATMA BUDAK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFATMA BUDAK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTibbiMikrobiyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Kocaeli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 80,056 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır