Doktor Bilgileri

Dr. Ayhan Boybey
AYHAN BOYBEY (Adana Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYHAN BOYBEY (Adana Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYHAN BOYBEY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYHAN BOYBEY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYHAN BOYBEY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYHAN BOYBEY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYHAN BOYBEY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYHAN BOYBEY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYHAN BOYBEY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYHAN,  BOYBEY,   AdanaAYHAN BOYBEY Muayene ÜcretiAYHAN BOYBEY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYHAN BOYBEY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYHAN BOYBEY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYHAN BOYBEY Hakkında BilgiYorumlarAYHAN BOYBEY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYHAN BOYBEY HakkındaAYHAN BOYBEY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYHAN BOYBEY ÖzgeçmişiAYHAN BOYBEY RandevuAYHAN BOYBEY MuayenehaneAYHAN BOYBEY Muayene ÜcretiAYHAN BOYBEY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYHAN BOYBEY BulGetirAYHAN BOYBEY NeredeCep NoAYHAN BOYBEY UzmanıAYHAN BOYBEY Özel MuayeneAYHAN BOYBEY NumarasıAYHAN BOYBEY Nerede ÇalışıyorAYHAN BOYBEY GörevliUzmanlıkAileAYHAN BOYBEY ŞikayetAYHAN BOYBEY ÖneriAYHAN BOYBEY EleştiriHastalıklarıYorumlarAYHAN BOYBEY KimdirSekreterHemşireAYHAN BOYBEY Yeni BilgileriAYHAN BOYBEY Hakkında BilgiCerrahHekimAYHAN BOYBEY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYHAN BOYBEY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYHAN BOYBEY Doğum TarihiİrtibatAYHAN BOYBEY Tedavi OlanlarSağlıkAYHAN BOYBEY ÖzgeçmişAYHAN BOYBEY BiyografiCerrahisiAYHAN BOYBEY DoktordurAYHAN BOYBEY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYHAN BOYBEY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYHAN BOYBEY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,317 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır