Doktor Bilgileri

Dr. Emine Kuşet Bülbül
Emine Kuşet Bülbül (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Emine Kuşet Bülbül (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Emine Kuşet Bülbül hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Emine Kuşet Bülbül iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Emine Kuşet Bülbül ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Emine Kuşet Bülbül ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Emine Kuşet Bülbül ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Emine Kuşet Bülbül ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Emine Kuşet Bülbül ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Emine,  Kuşet,  Bülbül,   AdanaEmine Kuşet Bülbül Muayene ÜcretiEmine Kuşet Bülbül Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEmine Kuşet Bülbül Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEmine Kuşet Bülbül ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEmine Kuşet Bülbül Hakkında BilgiYorumlarEmine Kuşet Bülbül KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEmine Kuşet Bülbül HakkındaEmine Kuşet Bülbül Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEmine Kuşet Bülbül ÖzgeçmişiEmine Kuşet Bülbül RandevuEmine Kuşet Bülbül MuayenehaneEmine Kuşet Bülbül Muayene ÜcretiEmine Kuşet Bülbül ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEmine Kuşet Bülbül BulGetirEmine Kuşet Bülbül NeredeCep NoEmine Kuşet Bülbül UzmanıEmine Kuşet Bülbül Özel MuayeneEmine Kuşet Bülbül NumarasıEmine Kuşet Bülbül Nerede ÇalışıyorEmine Kuşet Bülbül GörevliUzmanlıkAileEmine Kuşet Bülbül ŞikayetEmine Kuşet Bülbül ÖneriEmine Kuşet Bülbül EleştiriHastalıklarıYorumlarEmine Kuşet Bülbül KimdirSekreterHemşireEmine Kuşet Bülbül Yeni BilgileriEmine Kuşet Bülbül Hakkında BilgiCerrahHekimEmine Kuşet Bülbül AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEmine Kuşet Bülbül TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEmine Kuşet Bülbül Doğum TarihiİrtibatEmine Kuşet Bülbül Tedavi OlanlarSağlıkEmine Kuşet Bülbül ÖzgeçmişEmine Kuşet Bülbül BiyografiCerrahisiEmine Kuşet Bülbül DoktordurEmine Kuşet Bülbül Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEmine Kuşet Bülbül TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEmine Kuşet Bülbül Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 76,843 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır