Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Suna Asilsoy
Suna Asilsoy (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Suna Asilsoy (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. Suna Asilsoy hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. Suna Asilsoy iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Suna Asilsoy ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Suna Asilsoy ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Suna Asilsoy ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Suna Asilsoy ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Suna Asilsoy ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Suna,  Asilsoy,   AdanaSuna Asilsoy Muayene ÜcretiSuna Asilsoy Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSuna Asilsoy Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSuna Asilsoy ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSuna Asilsoy Hakkında BilgiYorumlarSuna Asilsoy KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSuna Asilsoy HakkındaSuna Asilsoy Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSuna Asilsoy ÖzgeçmişiSuna Asilsoy RandevuSuna Asilsoy MuayenehaneSuna Asilsoy Muayene ÜcretiSuna Asilsoy ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSuna Asilsoy BulGetirSuna Asilsoy NeredeCep NoSuna Asilsoy UzmanıSuna Asilsoy Özel MuayeneSuna Asilsoy NumarasıSuna Asilsoy Nerede ÇalışıyorSuna Asilsoy GörevliUzmanlıkAileSuna Asilsoy ŞikayetSuna Asilsoy ÖneriSuna Asilsoy EleştiriHastalıklarıYorumlarSuna Asilsoy KimdirSekreterHemşireSuna Asilsoy Yeni BilgileriSuna Asilsoy Hakkında BilgiCerrahHekimSuna Asilsoy AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSuna Asilsoy TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSuna Asilsoy Doğum TarihiİrtibatSuna Asilsoy Tedavi OlanlarSağlıkSuna Asilsoy ÖzgeçmişSuna Asilsoy BiyografiCerrahisiSuna Asilsoy DoktordurSuna Asilsoy Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSuna Asilsoy TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSuna Asilsoy Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39,439 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır