Doktor Bilgileri

Doç.Dr. R. Dinçer YIldIzdaş
R. Dinçer Yıldızdaş (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor R. Dinçer Yıldızdaş (Adana Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. R. Dinçer Yıldızdaş hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. R. Dinçer Yıldızdaş iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor R. Dinçer Yıldızdaş ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor R. Dinçer Yıldızdaş ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor R. Dinçer Yıldızdaş ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor R. Dinçer Yıldızdaş ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor R. Dinçer Yıldızdaş ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.R,  Dinçer,  Yıldızdaş,   AdanaR. Dinçer Yıldızdaş Muayene ÜcretiR. Dinçer Yıldızdaş Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerR. Dinçer Yıldızdaş Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriR. Dinçer Yıldızdaş ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarR. Dinçer Yıldızdaş Hakkında BilgiYorumlarR. Dinçer Yıldızdaş KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiR. Dinçer Yıldızdaş HakkındaR. Dinçer Yıldızdaş Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıR. Dinçer Yıldızdaş ÖzgeçmişiR. Dinçer Yıldızdaş RandevuR. Dinçer Yıldızdaş MuayenehaneR. Dinçer Yıldızdaş Muayene ÜcretiR. Dinçer Yıldızdaş ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraR. Dinçer Yıldızdaş BulGetirR. Dinçer Yıldızdaş NeredeCep NoR. Dinçer Yıldızdaş UzmanıR. Dinçer Yıldızdaş Özel MuayeneR. Dinçer Yıldızdaş NumarasıR. Dinçer Yıldızdaş Nerede ÇalışıyorR. Dinçer Yıldızdaş GörevliUzmanlıkAileR. Dinçer Yıldızdaş ŞikayetR. Dinçer Yıldızdaş ÖneriR. Dinçer Yıldızdaş EleştiriHastalıklarıYorumlarR. Dinçer Yıldızdaş KimdirSekreterHemşireR. Dinçer Yıldızdaş Yeni BilgileriR. Dinçer Yıldızdaş Hakkında BilgiCerrahHekimR. Dinçer Yıldızdaş AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikR. Dinçer Yıldızdaş TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviR. Dinçer Yıldızdaş Doğum TarihiİrtibatR. Dinçer Yıldızdaş Tedavi OlanlarSağlıkR. Dinçer Yıldızdaş ÖzgeçmişR. Dinçer Yıldızdaş BiyografiCerrahisiR. Dinçer Yıldızdaş DoktordurR. Dinçer Yıldızdaş Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıR. Dinçer Yıldızdaş TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirR. Dinçer Yıldızdaş Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 63,772 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır