Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mehmet Oğuz Canan
MEHMET OĞUZ CANAN (Adana Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET OĞUZ CANAN (Adana Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MEHMET OĞUZ CANAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MEHMET OĞUZ CANAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET OĞUZ CANAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET OĞUZ CANAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET OĞUZ CANAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET OĞUZ CANAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET OĞUZ CANAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MEHMET,  OĞUZ,  CANAN,   AdanaMEHMET OĞUZ CANAN Muayene ÜcretiMEHMET OĞUZ CANAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET OĞUZ CANAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET OĞUZ CANAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET OĞUZ CANAN Hakkında BilgiYorumlarMEHMET OĞUZ CANAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET OĞUZ CANAN HakkındaMEHMET OĞUZ CANAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET OĞUZ CANAN ÖzgeçmişiMEHMET OĞUZ CANAN RandevuMEHMET OĞUZ CANAN MuayenehaneMEHMET OĞUZ CANAN Muayene ÜcretiMEHMET OĞUZ CANAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET OĞUZ CANAN BulGetirMEHMET OĞUZ CANAN NeredeCep NoMEHMET OĞUZ CANAN UzmanıMEHMET OĞUZ CANAN Özel MuayeneMEHMET OĞUZ CANAN NumarasıMEHMET OĞUZ CANAN Nerede ÇalışıyorMEHMET OĞUZ CANAN GörevliUzmanlıkAileMEHMET OĞUZ CANAN ŞikayetMEHMET OĞUZ CANAN ÖneriMEHMET OĞUZ CANAN EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET OĞUZ CANAN KimdirSekreterHemşireMEHMET OĞUZ CANAN Yeni BilgileriMEHMET OĞUZ CANAN Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET OĞUZ CANAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET OĞUZ CANAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET OĞUZ CANAN Doğum TarihiİrtibatMEHMET OĞUZ CANAN Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET OĞUZ CANAN ÖzgeçmişMEHMET OĞUZ CANAN BiyografiCerrahisiMEHMET OĞUZ CANAN DoktordurMEHMET OĞUZ CANAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET OĞUZ CANAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET OĞUZ CANAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukGastrolojiHepatolojiveBeslenme-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 80,366 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır