Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Hakan Taşkinlar
HAKAN TAŞKINLAR (Adana Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HAKAN TAŞKINLAR (Adana Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. HAKAN TAŞKINLAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. HAKAN TAŞKINLAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HAKAN TAŞKINLAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HAKAN TAŞKINLAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HAKAN TAŞKINLAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HAKAN TAŞKINLAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HAKAN TAŞKINLAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.HAKAN,  TAŞKINLAR,   AdanaHAKAN TAŞKINLAR Muayene ÜcretiHAKAN TAŞKINLAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHAKAN TAŞKINLAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHAKAN TAŞKINLAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHAKAN TAŞKINLAR Hakkında BilgiYorumlarHAKAN TAŞKINLAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHAKAN TAŞKINLAR HakkındaHAKAN TAŞKINLAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHAKAN TAŞKINLAR ÖzgeçmişiHAKAN TAŞKINLAR RandevuHAKAN TAŞKINLAR MuayenehaneHAKAN TAŞKINLAR Muayene ÜcretiHAKAN TAŞKINLAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHAKAN TAŞKINLAR BulGetirHAKAN TAŞKINLAR NeredeCep NoHAKAN TAŞKINLAR UzmanıHAKAN TAŞKINLAR Özel MuayeneHAKAN TAŞKINLAR NumarasıHAKAN TAŞKINLAR Nerede ÇalışıyorHAKAN TAŞKINLAR GörevliUzmanlıkAileHAKAN TAŞKINLAR ŞikayetHAKAN TAŞKINLAR ÖneriHAKAN TAŞKINLAR EleştiriHastalıklarıYorumlarHAKAN TAŞKINLAR KimdirSekreterHemşireHAKAN TAŞKINLAR Yeni BilgileriHAKAN TAŞKINLAR Hakkında BilgiCerrahHekimHAKAN TAŞKINLAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHAKAN TAŞKINLAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHAKAN TAŞKINLAR Doğum TarihiİrtibatHAKAN TAŞKINLAR Tedavi OlanlarSağlıkHAKAN TAŞKINLAR ÖzgeçmişHAKAN TAŞKINLAR BiyografiCerrahisiHAKAN TAŞKINLAR DoktordurHAKAN TAŞKINLAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHAKAN TAŞKINLAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHAKAN TAŞKINLAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukGastrolojiHepatolojiveBeslenme-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Seyhan
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 62,697 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır