Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Gökhan Tümgör
GÖKHAN TÜMGÖR (Adana Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÖKHAN TÜMGÖR (Adana Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. GÖKHAN TÜMGÖR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. GÖKHAN TÜMGÖR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÖKHAN TÜMGÖR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÖKHAN TÜMGÖR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÖKHAN TÜMGÖR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÖKHAN TÜMGÖR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÖKHAN TÜMGÖR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.GÖKHAN,  TÜMGÖR,   AdanaGÖKHAN TÜMGÖR Muayene ÜcretiGÖKHAN TÜMGÖR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÖKHAN TÜMGÖR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÖKHAN TÜMGÖR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÖKHAN TÜMGÖR Hakkında BilgiYorumlarGÖKHAN TÜMGÖR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÖKHAN TÜMGÖR HakkındaGÖKHAN TÜMGÖR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÖKHAN TÜMGÖR ÖzgeçmişiGÖKHAN TÜMGÖR RandevuGÖKHAN TÜMGÖR MuayenehaneGÖKHAN TÜMGÖR Muayene ÜcretiGÖKHAN TÜMGÖR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÖKHAN TÜMGÖR BulGetirGÖKHAN TÜMGÖR NeredeCep NoGÖKHAN TÜMGÖR UzmanıGÖKHAN TÜMGÖR Özel MuayeneGÖKHAN TÜMGÖR NumarasıGÖKHAN TÜMGÖR Nerede ÇalışıyorGÖKHAN TÜMGÖR GörevliUzmanlıkAileGÖKHAN TÜMGÖR ŞikayetGÖKHAN TÜMGÖR ÖneriGÖKHAN TÜMGÖR EleştiriHastalıklarıYorumlarGÖKHAN TÜMGÖR KimdirSekreterHemşireGÖKHAN TÜMGÖR Yeni BilgileriGÖKHAN TÜMGÖR Hakkında BilgiCerrahHekimGÖKHAN TÜMGÖR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÖKHAN TÜMGÖR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÖKHAN TÜMGÖR Doğum TarihiİrtibatGÖKHAN TÜMGÖR Tedavi OlanlarSağlıkGÖKHAN TÜMGÖR ÖzgeçmişGÖKHAN TÜMGÖR BiyografiCerrahisiGÖKHAN TÜMGÖR DoktordurGÖKHAN TÜMGÖR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÖKHAN TÜMGÖR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÖKHAN TÜMGÖR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukGastrolojiHepatolojiveBeslenmeUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 135,031 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır