Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Derya Alabaz
DERYA ALABAZ (Adana Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DERYA ALABAZ (Adana Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. DERYA ALABAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. DERYA ALABAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DERYA ALABAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DERYA ALABAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DERYA ALABAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DERYA ALABAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DERYA ALABAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.DERYA,  ALABAZ,   AdanaDERYA ALABAZ Muayene ÜcretiDERYA ALABAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDERYA ALABAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDERYA ALABAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDERYA ALABAZ Hakkında BilgiYorumlarDERYA ALABAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDERYA ALABAZ HakkındaDERYA ALABAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDERYA ALABAZ ÖzgeçmişiDERYA ALABAZ RandevuDERYA ALABAZ MuayenehaneDERYA ALABAZ Muayene ÜcretiDERYA ALABAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDERYA ALABAZ BulGetirDERYA ALABAZ NeredeCep NoDERYA ALABAZ UzmanıDERYA ALABAZ Özel MuayeneDERYA ALABAZ NumarasıDERYA ALABAZ Nerede ÇalışıyorDERYA ALABAZ GörevliUzmanlıkAileDERYA ALABAZ ŞikayetDERYA ALABAZ ÖneriDERYA ALABAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarDERYA ALABAZ KimdirSekreterHemşireDERYA ALABAZ Yeni BilgileriDERYA ALABAZ Hakkında BilgiCerrahHekimDERYA ALABAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDERYA ALABAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDERYA ALABAZ Doğum TarihiİrtibatDERYA ALABAZ Tedavi OlanlarSağlıkDERYA ALABAZ ÖzgeçmişDERYA ALABAZ BiyografiCerrahisiDERYA ALABAZ DoktordurDERYA ALABAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDERYA ALABAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDERYA ALABAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukEnfeksiyonHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 60,251 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır