Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ümit Sizmaz Çelik
ÜMİT SIZMAZ ÇELİK (Adana Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÜMİT SIZMAZ ÇELİK (Adana Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ÜMİT SIZMAZ ÇELİK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ÜMİT SIZMAZ ÇELİK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÜMİT SIZMAZ ÇELİK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÜMİT SIZMAZ ÇELİK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÜMİT SIZMAZ ÇELİK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÜMİT SIZMAZ ÇELİK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÜMİT SIZMAZ ÇELİK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ÜMİT,  SIZMAZ,  ÇELİK,   AdanaÜMİT SIZMAZ ÇELİK Muayene ÜcretiÜMİT SIZMAZ ÇELİK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÜMİT SIZMAZ ÇELİK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÜMİT SIZMAZ ÇELİK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÜMİT SIZMAZ ÇELİK Hakkında BilgiYorumlarÜMİT SIZMAZ ÇELİK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÜMİT SIZMAZ ÇELİK HakkındaÜMİT SIZMAZ ÇELİK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÜMİT SIZMAZ ÇELİK ÖzgeçmişiÜMİT SIZMAZ ÇELİK RandevuÜMİT SIZMAZ ÇELİK MuayenehaneÜMİT SIZMAZ ÇELİK Muayene ÜcretiÜMİT SIZMAZ ÇELİK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÜMİT SIZMAZ ÇELİK BulGetirÜMİT SIZMAZ ÇELİK NeredeCep NoÜMİT SIZMAZ ÇELİK UzmanıÜMİT SIZMAZ ÇELİK Özel MuayeneÜMİT SIZMAZ ÇELİK NumarasıÜMİT SIZMAZ ÇELİK Nerede ÇalışıyorÜMİT SIZMAZ ÇELİK GörevliUzmanlıkAileÜMİT SIZMAZ ÇELİK ŞikayetÜMİT SIZMAZ ÇELİK ÖneriÜMİT SIZMAZ ÇELİK EleştiriHastalıklarıYorumlarÜMİT SIZMAZ ÇELİK KimdirSekreterHemşireÜMİT SIZMAZ ÇELİK Yeni BilgileriÜMİT SIZMAZ ÇELİK Hakkında BilgiCerrahHekimÜMİT SIZMAZ ÇELİK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÜMİT SIZMAZ ÇELİK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÜMİT SIZMAZ ÇELİK Doğum TarihiİrtibatÜMİT SIZMAZ ÇELİK Tedavi OlanlarSağlıkÜMİT SIZMAZ ÇELİK ÖzgeçmişÜMİT SIZMAZ ÇELİK BiyografiCerrahisiÜMİT SIZMAZ ÇELİK DoktordurÜMİT SIZMAZ ÇELİK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÜMİT SIZMAZ ÇELİK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÜMİT SIZMAZ ÇELİK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukEnfeksiyonHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,840 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır