Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Duygu Perçin
DUYGU PERÇİN (Kayseri Tibbi Mikrobiyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DUYGU PERÇİN (Kayseri Tibbi Mikrobiyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. DUYGU PERÇİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. DUYGU PERÇİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DUYGU PERÇİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DUYGU PERÇİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DUYGU PERÇİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DUYGU PERÇİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DUYGU PERÇİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.DUYGU,  PERÇİN,   KayseriDUYGU PERÇİN Muayene ÜcretiDUYGU PERÇİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDUYGU PERÇİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDUYGU PERÇİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDUYGU PERÇİN Hakkında BilgiYorumlarDUYGU PERÇİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDUYGU PERÇİN HakkındaDUYGU PERÇİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDUYGU PERÇİN ÖzgeçmişiDUYGU PERÇİN RandevuDUYGU PERÇİN MuayenehaneDUYGU PERÇİN Muayene ÜcretiDUYGU PERÇİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDUYGU PERÇİN BulGetirDUYGU PERÇİN NeredeCep NoDUYGU PERÇİN UzmanıDUYGU PERÇİN Özel MuayeneDUYGU PERÇİN NumarasıDUYGU PERÇİN Nerede ÇalışıyorDUYGU PERÇİN GörevliUzmanlıkAileDUYGU PERÇİN ŞikayetDUYGU PERÇİN ÖneriDUYGU PERÇİN EleştiriHastalıklarıYorumlarDUYGU PERÇİN KimdirSekreterHemşireDUYGU PERÇİN Yeni BilgileriDUYGU PERÇİN Hakkında BilgiCerrahHekimDUYGU PERÇİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDUYGU PERÇİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDUYGU PERÇİN Doğum TarihiİrtibatDUYGU PERÇİN Tedavi OlanlarSağlıkDUYGU PERÇİN ÖzgeçmişDUYGU PERÇİN BiyografiCerrahisiDUYGU PERÇİN DoktordurDUYGU PERÇİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDUYGU PERÇİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDUYGU PERÇİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTibbiMikrobiyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Kayseri / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,568 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır