Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Emine Kocabaş
EMİNE KOCABAŞ (Adana Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EMİNE KOCABAŞ (Adana Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. EMİNE KOCABAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. EMİNE KOCABAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EMİNE KOCABAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EMİNE KOCABAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EMİNE KOCABAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EMİNE KOCABAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EMİNE KOCABAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.EMİNE,  KOCABAŞ,   AdanaEMİNE KOCABAŞ Muayene ÜcretiEMİNE KOCABAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEMİNE KOCABAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEMİNE KOCABAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEMİNE KOCABAŞ Hakkında BilgiYorumlarEMİNE KOCABAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEMİNE KOCABAŞ HakkındaEMİNE KOCABAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEMİNE KOCABAŞ ÖzgeçmişiEMİNE KOCABAŞ RandevuEMİNE KOCABAŞ MuayenehaneEMİNE KOCABAŞ Muayene ÜcretiEMİNE KOCABAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEMİNE KOCABAŞ BulGetirEMİNE KOCABAŞ NeredeCep NoEMİNE KOCABAŞ UzmanıEMİNE KOCABAŞ Özel MuayeneEMİNE KOCABAŞ NumarasıEMİNE KOCABAŞ Nerede ÇalışıyorEMİNE KOCABAŞ GörevliUzmanlıkAileEMİNE KOCABAŞ ŞikayetEMİNE KOCABAŞ ÖneriEMİNE KOCABAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarEMİNE KOCABAŞ KimdirSekreterHemşireEMİNE KOCABAŞ Yeni BilgileriEMİNE KOCABAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimEMİNE KOCABAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEMİNE KOCABAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEMİNE KOCABAŞ Doğum TarihiİrtibatEMİNE KOCABAŞ Tedavi OlanlarSağlıkEMİNE KOCABAŞ ÖzgeçmişEMİNE KOCABAŞ BiyografiCerrahisiEMİNE KOCABAŞ DoktordurEMİNE KOCABAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEMİNE KOCABAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEMİNE KOCABAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukEnfeksiyonHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 49,385 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır