Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Ahmet Deniz Belen
Ahmet Deniz Belen (Ankara Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ahmet Deniz Belen (Ankara Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. Ahmet Deniz Belen hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. Ahmet Deniz Belen iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ahmet Deniz Belen ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ahmet Deniz Belen ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ahmet Deniz Belen ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ahmet Deniz Belen ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ahmet Deniz Belen ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Ahmet,  Deniz,  Belen,   AnkaraAhmet Deniz Belen Muayene ÜcretiAhmet Deniz Belen Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAhmet Deniz Belen Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAhmet Deniz Belen ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAhmet Deniz Belen Hakkında BilgiYorumlarAhmet Deniz Belen KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAhmet Deniz Belen HakkındaAhmet Deniz Belen Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAhmet Deniz Belen ÖzgeçmişiAhmet Deniz Belen RandevuAhmet Deniz Belen MuayenehaneAhmet Deniz Belen Muayene ÜcretiAhmet Deniz Belen ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAhmet Deniz Belen BulGetirAhmet Deniz Belen NeredeCep NoAhmet Deniz Belen UzmanıAhmet Deniz Belen Özel MuayeneAhmet Deniz Belen NumarasıAhmet Deniz Belen Nerede ÇalışıyorAhmet Deniz Belen GörevliUzmanlıkAileAhmet Deniz Belen ŞikayetAhmet Deniz Belen ÖneriAhmet Deniz Belen EleştiriHastalıklarıYorumlarAhmet Deniz Belen KimdirSekreterHemşireAhmet Deniz Belen Yeni BilgileriAhmet Deniz Belen Hakkında BilgiCerrahHekimAhmet Deniz Belen AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAhmet Deniz Belen TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAhmet Deniz Belen Doğum TarihiİrtibatAhmet Deniz Belen Tedavi OlanlarSağlıkAhmet Deniz Belen ÖzgeçmişAhmet Deniz Belen BiyografiCerrahisiAhmet Deniz Belen DoktordurAhmet Deniz Belen Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAhmet Deniz Belen TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAhmet Deniz Belen Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ankara / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,152 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır